Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek arról, ha egy huszonéves lánynak saját autója és lakása van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Ja hát én nem használnám ki, a mi családunknak is van egy pár lakása, nekem megvan mindenem, így nincs szükségem ilyesmire. De amúgy sem szempont ,hogy milyen tulajdonai vannak egy lánynak a párválasztásnál, mert ha összejövök vele, nem a lakását vagy a kocsiját fogom szeretni, hanem őt.
2019. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
nem szorult belém lelkiismeret, de mit lehet ezen kihasználni?
2019. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ő mint egy szegény.
2019. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
#14 Inkább egy helyes pasi, mint te. :)
2019. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Örülök neki, hogy ki van pipálva az életének a felszínes/anyagi része. :)


Engem kicsit frusztrálna (egy ideig), volt olyan randipartnerem aki ilyen szinten jól el volt eresztve, nekem csak egy régi autóm van + albérlet és borzasztóan zavart még azok után is, hogy megbeszéltük a dolgot, hogy őt nem zavarja miután kiderültek az anyagi különbségek. Randira új autójával jött, akkor kezdett kényelmetlen lenni picit. :D (+nem is érdekel, sokkal lelkisebb vagyok ennél, engem jobban érdekelnek a belső kvalitásai)

Előtte is inkább lelki/intellektuális jellegű beszélgetéseink voltak és a hullámhossz + a kémia is megvolt.

Aztán szépen elrontottam a nagyon jól sikerült randi után. (Sohasem volt alkalmam hosszasan csókolózni a régebbi hosszú elsős randik után, ha ciki, ha nem)

Lehet tudat alatt zavart tovább a dolog, de eléggé dinka lettem. :(


tl;dr: Nem használnám ki. :D

2019. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Pozitív értelemben: valamit tud, amit én nem, és érdemes lenne tőle tanulni.
2019. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ azért, hogy milyen autó, meg hol van és milyen a lakhandi. Ha ilyen 10 millás kocsiban ül és a kinézete is olyan,akkor-megmondom őszintén- én arra szoktam gondolni hogy prostituált. Ma már a használt,olcsóbb kiskocsik közt is vannak pöpecek, olyankor semmit sem gondolok. Dolgozik azt kész, vett egy kocsit.
2019. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A kocsit (olcsó, középkategóriás) a saját pénzéből vette, a lakást a szülei vették.
2019. júl. 13. 22:03
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Én is pont így voltam anno. Ez miért lenne a gond?
2019. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!