Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elég gyenge szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég gyenge szociális készségem van, akkor lehet esélyem összehozni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindig is béna voltam az ismerkedésben, még csak a sima beszélgetésben is, nehezen tudok megnyílni.

Amúgy szerintem a belső tulajdonságaim jó egy párkapcsolathoz, és nagyon tudnám szeretni a barátnőmet. Csak azt nem tudom ha ilyen szar vagyok az ismerkedésben akkor hogyan lehetne kapcsolatom?


2019. júl. 11. 09:52
 1/3 Halmai Annamária ***** válasza:
Olvass el ötven-száz könyvet és akkor majd tudsz miről beszélgetni.
2019. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, vagy jóképű fiú, akkor simán van esélyed, nem is kevés. Különben bukta, mert átlagos fiúként csak nagyon jó személyiséggel lehet esélyed, rondaként meg gyakorlatilag sehogy.
2019. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy jóképű vagyok e.

De a neten ismertem már meg szép lányt szexre.

Gondolom akkor annyira nem vagyok ronda.

2019. júl. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!