Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szociális analfabétaként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociális analfabétaként hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eszméletlen brutál durván introvertált vagyok és önbizalomhiányos, rendesen rettegek ha idegen emberek közé kell merészkednem. Tisztán látom a dolgot, hogy ez már beteges, még se tudok változtatni rajta. Talán az elcseszett gyerekkorom miatt van ez, illetve a sorozatban elkövetett hibáimnak köszönhetem.

Jelenleg egy haverom van, vele már óvodás korunk óta elvagyunk. Haver mellett még a családomnak tudok úgy jobban megynyilni, de ennyi.

Azt gondolnátok, hogy még biztos szűz vagyok emiatt, de nem így van.

Szerencsére a kinézetemmel nem sok baj van, így rendszerint a lányok szoktak kezdeményezni (már amikor idegenek közé merek menni :D).

Ennek ellenére 1 normális kapcsolatom volt eddig, ami 3 évig tartott. Volt még jó pár lány, akik hiába néztek ki jól, a személyiségük illetve a 70-es iq annyira kiábrándító volt, hogy visszautasítottam őket.

Kommunikációban nagyon gyenge vagyok, nem tudom úgy nyomni a rizsát mint egy átlagos fiatal. Inkább ez a hallgatós ember vagyok, tudjátok... Meghallgatom a másik fél mondandóját és bólogatok, helyeslem a nézeteit és csendben elvagyok, a saját gondolataimat pedig megtartom magamnak.

Rendszerint elcsuklik a hangom, nehezen jutnak eszembe a szavak amikor kellene, egyszerűen izgulok, így nagyon keveset beszélek (csak ha kérdeznek). Úgy vagyok vele, hogy ha megszólalok, akkor nagy eséllyel beégek.

Ha pedig nagyon ismerem az illetőt, akkor teljesen más a szitu. Elég sokat tudok dumálni. Olyan ez mintha 2 személyiségem lenne. Exemnek a szülei mindig mondták, hogy de csendes vagyok. A lányuk pedig majd megfulladt a röhögéstől, próbálta bizonygatni hogy kamu amit látnak.


Volt barátnőm sokszor hívott bulikba, ahova többnyire mentem is, gondoltam hátha képes leszek a változásra. Egyáltalán nem tetszett az egész. Persze volt azaz alkohol mennyiség, ahol már alig maradtak gátlásaim és akkor már haza se akartam menni.

Valahogy ezt az énemet akarom előhozni, csak épp józan állapotban.


Említettem a haveromat, nos ő is deffektes egy kicsit, bár más baja van. Vele is csak kettesben sörözgetünk, de az hogy idegenek közé menjünk ismerkedni, az felejtős.

Hozzám hasonló lányokat meg ugye nehéz találni, hisz azt se tudom hol keressem őket.


2019. júl. 6. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sőt érdemes finomítani. Figyelni melyik szófordulatot használja. Pl. úgy látom, úgy hallom, úgy érzem, s mi is így beszéljünk. Ügynökök pl. többet adnak el ugyanannyi munkával, ha ezt használják.
2019. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!