Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy alacsony vagyok, nem vagyok gazdag, se kimondotan jóképű, ráadásul elég antiszoc vagyok, nem próbálkozok lányoknál de mégis maguk a lányok jönnek oda hozzám ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 16:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ez nem troll kérdés
2019. júl. 4. 18:03
 12/21 anonim ***** válasza:

Mert valami van benned, amit az itteni felszínes közönség nem lát, de mások igen.

Ismerek egy férfit, aki iskolás korában csóró volt, nem volt magas (mondjuk nagyon alacsony se) és visszahúzódó is volt mellette, bár jóképű, mégis bejött a lányoknak, alacsonyaknak, nála magasabbaknak, szőkéknek, barnáknak, vörösnek és kb egyetem közepéig mindig a lányok szedték fel.

2019. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha a nők nyitnak feléd, akkor mi a baj? Akit te szeretsz nem nyit feléd? Nem fogad el?
2019. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Inkább csak furcsának találom.

Mit akarnak pont tőlem?Ráadásul aki ismerkedni akart az még magasabb is volt fél fejjel

2019. júl. 5. 01:08
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mesélj már el nekünk egy-két konkrét esetet, mert ezt így elég nehéz elképzelni.


Mégis mit jelent az hogy maguk jönnek oda ismerkedni? Mikor? Hol? Milyen nők - elvált, többgyerekes 30+-osok, vagy normális csinos fiatal huszonévesek? Hány ilyen volt pl az elmúlt fél évben?


Facebookon irogatnak? Munkahelyen, suliban keresik a társaságod? Ténylegesen kifejezik a vonzalmukat? Hogyan? Elmondják, vagy jeleket küldenek (amiket te lehet, hogy félreértelmezel)?


Randi/szex/párkapcsolat ténylegesen alakult már ki így?


Miért nem őket kérdezed hogy mit akarnak pont tőled? Ezek szerint nem is nagyon volt még csak hosszabb beszélgetés egyikkel sem, hogy ezt megtudhasd?


Biztos, hogy nem csak beképzeled, vagy szívatni akarnak?

2019. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Vannak 20-on évesek meg 30-as is.

Az egyetemen van 1-2 lány,bámulnak engem a folyosón,vigyorognak rám meg folyton hangosan rámköszönnek ha elmegyek mellettük.

Múltkor meg a boltban a 30 éves pénztáros kezdett el flörtölni velem

2019. júl. 5. 17:46
 17/21 anonim ***** válasza:

De várjál! A kérdésben azt írtad, hogy oda jönnek ismerkedni. Most meg azt írod, hogy az egyetemen nézett 2 csaj, meg egy 30-as pénztáros elkezdett veled flörtölgetni. Szóval mégsincs szó semmilyen tényleges dologról.


Szerintem csak beképzeled magadnak. Bár ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor alkoss valamit velük, és ha tényleg összejönne velük a dolog, akkor megtudhatod, hogy miért tartanak vonzónak, és akkor számolj be nekünk itt!


És a boltban a flörtölés hogy történt? Nem hiszem hogy egy szuper/hipermarketben erre lenne lehetőség, ha viszont valami kisboltban volt, akkor lehet, hogy a bolt forgalma miatt visszatérő vásárlót akart belőled csinálni.

2019. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok, dagadt és csúnya:) és még hozzám is odajött egyszer egy bomba csaj. Igaz csak figyelmeztetett hogy beleültem egy rágóba, de azért nekem már ez is jól esett. A haverok csak annyit láttak messzebbről hogy pár szót vàltunk majd elmegy a lány. Kérdezték húú, na mi volt? Én meg mondtam nekik áá nem jött be a csaj lekoptattam.
2019. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A boltban a csaj jött oda hozzám és szupermarketben volt.De már régóta járok oda vásárolni,egy ideje már zaklatnak hogy bejövök neki.

HA meg engem bámulnak és vigyorognak rám meg rámköszöngetnek szerintem azért van mert bejövök nekik.

Csak én félek odamenni hozzájuk

2019. júl. 6. 02:24
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez még mindig távol áll attól, amit a fő kérdésedben állítasz.


Szerintem szedd össze a bátorságodat és egyszerűen alkoss valamit velük, ha tényleg bejössz nekik, akkor nagyon nem tudod elbaltázni.


És majd a fejleményekről számolj be nekünk itt, mert engem tényleg érdekel, hogy mire jutsz.

2019. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!