Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek szánalmas az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas az ha valaki nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok. Sem azonos neműekkel, se ellenkező. Sosem voltam jó benne.

Barátnőm sem volt emiatt, természetesen.

Sokszor nagyon szánalmasnak érzem magam emiatt. Meg emiatt nem tudok olyan életet élni amilyet akarok. Nagyon megkeseríti az életem.


2019. júl. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az lehet hogy félsz attól hogy vajon bejohetsz e neki?
2019. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én már többször is éreztem úgy, hogy elszalasztottam egy esetleges jó barátot/társat, csak azért mert gyáva voltam és féltem közeledni felé. És sajnos ahogy magamat ismerem, ez még számtalanszor meg fog történni... 18/L
2019. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyesmivel nem születik együtt az ember. Aki olyan környezetben nő fel, hogy se szülőktől, se barátoktól nem tanulja el, az úgy marad és kész. Nem szánalmas, de óriási hátrány. Utólag szocializálódni nem egyszerű.
2019. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)


Merem tanácsolni neked, hogy ha szeretnél egy párt találni magadnak, akkor sürgősen változtasd meg az önmagadról alkotott képedet. Annak, aki azt mondja magáról hogy " Á nekem úgy sem lesz, nekem ez nem megy... " annak valóban nem fog menni. De őszintén, kinek is kellene egy depressziós, lehangolt, szonrongó lány/fiú? Nekem biztos nem! Kedves kérdező feltetted-e már a kérdést magadnak, hogy " Járnék-e saját magammal? " ? Mi erre a válaszod? Mert ha nem, akkor bizonyára te is tudod, hogy mik azok a dolgok, amiken változtatnod kell. Van egy mondás ami nagyon is igaz " Nem a pasi/csaj hozza meg a boldogságot, hanem a boldogság hozza meg a pasit/csajt! " . Én személyszerint olyan nővel ismerkednék szívesen akinek a kisugárzása pozitiv, állandóan mosolyog, és magabiztos, nem ezeknek az ellentétjével!

Ez egy ajánlat, te döntésed elfogadod-e vagy sem! Tedd magad alkalmas párrá!!


Üdv

2019. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ha férfi az illető !
2019. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!