Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy eddig minden pasim megcsalt? Miért nem mondták akkor a szemembe, hogy nem akarnak velem lenni? Miért kell megcsalni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Ahhoz, hogy egy olyan férfit meg tudj tartani aki tudatos, egy olyan nőnek kell lenned, aki tudatos.:)


Nem pedig érzelmi-indulati módon élni.

2019. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Jogos, El Nath!
2019. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Engem is mindegyik pasim megcsalt eddig.

Az a baj hogy már annyiszor megtették velem,hogy már én sem érzem akkora bűnnek megtenni.

Én miért ne engedjek a kísértésnek,ha 99% hogy egyik pasi se hezitálnak megcsalni engem.

2019. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rockarc ***** válasza:
86%

Kerdezo, kifejezetten rosszul valasztasz. Nem mondom, hogy a ferfiak nagy resze megcsalja baratnojet/feleseget, mert az nem igaz. De ha te mindig olyat valasztasz, aki megis megteszi, akkor a te keszulekedben is hiba lehet. (Most azokrol a gorenyekrol ne beszeljunk). A statisztikak alapjan az elozohoz hasonlo part keres maganak az ember, tehat neked valamiert vonzo dolog az ilyenekkel kezdeni.



Probald meg tudatositani, hogy mi tetszett az eddigiekben, es kerulni a jovoben a hasonlokat. Mindenkiben van hiba, ahogy az elethelyzet is mas lesz idovel. Ha kisebb hangsulyt fektetsz a felszines dolgokra, akkor jelentosen noveled az eselyeid, hogy szamodra megfelelo emberrel jojj ossze.


43F

2019. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!