Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, hogy bírkóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, hogy bírkóztok meg azzal a ténnyel, hogy rengeteg jó nő szaladgál az utcán, mindenféle szexi ruhában? Utcán, villamoson, buszon, mindenhol ott vannak.

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 17:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%
Elnézést, hogy ilyen melegben nem a bundában szaladgálok :D
2019. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg ennyi aberrált szaladgál az utcán, vagy csak itt gyülekeztek? Ti gondolom hosszúnadrágban, bokacsizmában és nyakig felgombolt hosszúujjú ingben mászkáltok...
2019. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
25%
Hogy lehet ezt így félreérteni, nem arról van szó, hogy nyáron is hűvösebb idõhöz illõen kell öltözködni. Ezek személyes dolgok, amiket itt leírtunk egy páran, nem a nõk tehetnek róla!
2019. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%

#27

Szexre nyílván nincs lehetőségünk, az önkielégítés meg baromira nem elég.


#31, 32

Félreértitek, nem arról van itt szó, hogy nektek hogyan kéne öltözködni.

2019. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
61%
Csak te hiszed hogy ők jó nők. Mert még nem dugtál meg egy tucat ilyet és tévképzeteid vannak...
2019. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne ezen megbírkozni? Nekem nincs szexi ruha fóbiám.
2019. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
23%

#32:


Nos én majdnem így öltözködöm. Ugyanis a munkahelyem egy elit iroda, így kénytelen vagyok. Illetve szeretek is így öltözni, mindig is "öltönyös" voltam.


Azonban szabadidőben természetesen én is járok rövidnadrágban, ujjatlanban.


Nem azzal van a baj, hogy a nők hogyan öltöznek!

A baj a reakciójukkal van, ha a választott öltözékük eredményeként valaki megnézi őket.

NEM a nyálcsorgató, kacsintgató, beszólogató, füttyentgető parasztokról van szó! Az egyszerűen oda-oda pillantgató srác is megkapja néha az elég durva nyilvános kiosztását, hogy hogyan merészeli bámulni.


Fel lehet venni olyan lenge, vékony, jól szellőző, de jól kinéző, stílusos ruhát, ami többet takar látványra. De nem teszi, a lány mert ő márpedig sokat mutató ruhában akar lenni. Akkor viszont az a következménye, hogy a férfiak meg fogják nézni.


Ő tudja előre a férfiak reakcióját a ruhaválasztására!

Akkor viszont ne szólózzon a NORMÁLIS reakciókon! (Ugyanis hiába tagadja a nők normálisabb része, attól még átlagban a többség durván reagál a néha odapillantgató csendes fiúkra is!)

2019. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
25%
Már eljutottam odáig, hogy lexarom, max. azt venném észre, ha valamelyik meztelen lenne. :D Mivel láttam már eleget őket és egyiktől se számíthatnék semmi jóra, ezért inkább levegőnel nézem őket. :D A magyar nők a legbeképzeltebbek és legidiótábbak az egész földkerekségen. :))
2019. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy jo no is 😏😅 nem kell a rengeteg jo no az utcáról 😂
2019. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!