Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerre több nővel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több nővel ismerkedni vagy egyszerre csak egy nővel, mi szól ellenük és mi szól mellettük szerintetek?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim alapján ha egy nővel ismerkedtem, arra mindig ráfáztam..Mindig befürödtem, mert sose lett ezekből semmi..Elpazaroltam az életemből több hónapot egyetlen nőre akivel kapcsolatot szerettem volna és miután nem jött össze még lelkileg is hosszú időre megviselt..


Viszont ha egyszerre több nővel ismerkednék akkor kevesebb idő és energia jutna rájuk és ez által nem gondolnák rólam azt, h fanatikusan össze akarok jönni velük..És még lelkileg se viselne meg annyira ha az egyik nem akar tőlem semmit mert ott van a többi lehetőség..


Ne gondoljátok azt, h provokativ a kérdésem vagy, h bátani akarom a nőket..De én úgy látom, h érdemesebb több nővel tartani az ismerkedést, mert semmi se garantálja ha egyetlen nőt veszek mindennél és mindenkinél elörébb, h vele sikerülni fog kapcsolatba kerülnöm..És ha több nővel ismerkedik egy férfi még nem biztos, h a mennyiség a minőség romlására megy..


2019. jún. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerre inkább egy nővel sem, külön-külön meg még annyira sem, időpazarlás/pénzkidobás az egész. :D
2019. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerre több nővel, aztán amikor az egyikükkel úgy látod, hogy komolyra fordulhat a dolog, akkor a többieket engedd el.
2019. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, ha megismersz egy nőt és mellette tudsz még másokkal ismerkedni akkor eleve felejtős az egész. Ilyenből soha nem lesz jó kapcsolat. Hogyha valaki talál egy számára tökéletes embert azt nagyon hamar érezni fogja, akár 1 találkozás után is. Aki pedig így érez egy ember iránt az nem fog másokkal ismerkedni. Hogyha ismerkedsz egy nővel és rá tudsz még mellette nézni másra akkor engedd el, nem ő az akit keresel.
2019. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

1 nő

Mellette:intimebb lesz sokkal a dolog, valószínűleg komolyan gondolod vele, több idod jut rá, több pénzed marad meg, nem húzz többféle az életed, nem kell kifogásokat hazugságokat gyártani miert nem jo az aktuális időpont (persze mind ez csak az ismerkedesi fázis nem az amikor mar együtt vagytok


Ellene:az idegeid ki készülhetnek, lelki megterhelés, idegeskedés, csalódottság, levertség ha nem sikerül vagy ha sikerül de olyan dolgokat csinál amitől te mentálisan agyfaxt kapsz


Több nő

Mellette:nem leszel érzelmileg kisemmizve, nem idegeskedsz, lazább leszel, nagyobb az esélyed lyukhoz jutni


Ellene:személyiség romboló, hazugsagokat találsz ki, több penz, több energia, több figyelem nevek beszélgetések megjegyzése stb, ha kiderül hogy több novel is csak szorakozol akkor elindulhat egy fajta rossz hírnév egy átlagos/ vagy kisebb méretű városban vagy pedig azon környéken

2019. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is az első válaszolóval értek egyet, egyel se érdemes. Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján, erre a következtetésre jutottam. Le..arják az embert, egytől egyig. Minimális érdeklődést se mutatnak, bohócot csinálnak az emberből komolyan. Mintha csak nekünk kéne tenni az ismerkedésért. El vannak telve, flegmáznak, vagy ignorálnak, mert ott van 10 masik ferfi a sorban, vagy ha konkrétan nincs, akkor is tudják, hogy barmikor lesz. Bőség zavara áll fent náluk.
2019. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok anyit hozzá teszek ha csak igy szimplán ismerkednél akkor jobban jársz a több nővel persze ne legyen itt megcsalás félrelépés... az nem menő


és majd utána kialakul valami komolyabb


mert az ember csak akkor hódol egy valakinek ha szerelmes belé... de ezt úgy is majd érezni fogod!

2019. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged érdemes minél többel ismerkedni. Mert úgy talán egy összejön.

Mondjuk nekem sose jött össze tök mindegy hány csajnak írok. 99%-a nem is reagál.

2019. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!