Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha egy nőnek striák vannak a feneke környéken az mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
Már viszonylag halványak mert egy tetoválással és rendszeres barnítókrémezéssel egész jól elvannak rejtve de sajnos főleg most így nyáron még mindig kicsit önbizalom hiányos vagyok miattuk.
2019. jún. 10. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
ha nem egy zsírdisznó segged van hanem azért formás, akkor senkit sem zavar.
2019. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minden másnap van ilyen kérdés. Értelmes pasikat nem érdekli.
2019. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint zsírdisznó seggen zavaró?
2019. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon.
2019. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mutasd, majd megírom.
2019. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csodás, ha nem tökéletes egy női test. Komolyan írom, én a narancsbőrös popsiért is rajongok. A stria is szexi.

31F

2019. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tud jól kinézni. Voltam már oda én is enyhén narancsbőrű nőért is, úgyhogy ez nem mérvadó ha úgy amúgy rendben van az alakod stb.
2019. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Az hogy a nőnek szép fiatal feszes segge legyen az egy elsőrangú kérdés. Úgyis mondhatom hogy ezt megszoptad. A kamuzással, manipulálálssal csak rontasz a helyzeten. Ne nézd hülyének a férfiakat.
2019. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én masszíroznám mandulaolajjal neked! ;)
2019. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyàtalán nem zavar.
ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!