Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már sosem lesz barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz barátnőm? Hány éves kor után reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Már évek óta szertnék barátnőt. Mostanában úgy érzem sosem fog összejönni. Már belefáradtam a keresgélésbe.

Szerintem csak én vagyok ekkora béna hogy még sosem volt barátnőm, pedig már rég óta szertnék. Nagyon hiányzik már egy nő az életemből.

Akaratlanul is arra gondolok hogy nekem nincs barátnőm, napközben sokszor eszembe jut ez, és nagyon szomorú leszek.

Eleg szar érzés ez.

Nekem az ismerkedés az mindig nehéz volt.

22


2019. máj. 29. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hiányzik akkor tegyél ellene.. Ismerkedj és próbálj meg egy lányt meghódítani!
2019. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Tegyetek meg fel 10000 ilyen kerdest naponta.. attol lesz
2019. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Amíg élsz, addig van esélyed. Ha feladod, biztos nem lesz soha. Lehet nehéz, de küzdeni kell.

Meg gondolkozz el, hogy mit akarsz te egy lánnyal, ha csak a szex kell, hogy legyen kit dugni, nem leszel vonzó senkinek sem.

Meg mit tudsz adni bárkinek is? Ezen is el kellene gondolkodni. Ha nem tudsz ismerkedni, beszélgetni se tudsz gondolom. És a lányok pedig szeretik azt, ha valaki sokat tud beszélni. A csendeseknek csekély esélyük van bármit is elérni. Változtass, olvass, csinálj valamit.

2019. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 után esélytelen.
2019. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért pont 24, megindokolod légyszi? A tapasztalatlanság miatt?


Amúgy én is úgy érzem hogy már eléggé a vége felé járok annak hogy legyen barátnőm, mert ennyi idős, tapasztalatlan fiú a kutyának sem fog kelleni. Szóval ha rövid időn belül nem lesz barátnőm akkor soha.

2019. máj. 29. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem esélytelen. Fiatal vagy még ahhoz hogy feladd. Próbálj először csak lány barátokat/haverokat szerezni, és ne csak párkeresési céllal közelítés hozzájuk. Legalább megtanulsz beszélgetni a nőkkel, nem parázol. Lehet hogy kialakul az egyik haverságból vmi, ki tudja.
2019. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28-tól felfelé már elég nehéz a helyzet, mondjuk nekem korábban sem ment a csajozás sosem.
2019. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!