Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok olyan nőt szerezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok olyan nőt szerezni, aki tetszik, akkor egyezzek ki olyannal, aki nem annyira vonz?

Figyelt kérdés
És ha sose találok olyat, akit vonzónak tartok? Van értelme így leélni egy életet valaki mellett?
2019. ápr. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább maradj egyedül. Legalábbis én ezt tenném, nem venném el más életét, esélyét a boldogságra és hogy valaki tényleg szeresse.
2019. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod, de rájössz, hogy nem igazán jó, na meg ne is vedd nagyon komolyan, ne tervezz hosszútávra.
2019. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy egyszer előkerül a nagy Ő. Addig is ismerkedj lazán, de aki nm tetszik, azt ne tedd láthatólag boldoggá, mert nagyon csalatkozni fog benned és ezt bizonyára nem érdemli meg tőled. Ne siesd el, főleg ne ígérj szerelmet, ha részedről nincs meg.

F.

2019. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: bocs, de nem hiszek ezekben a jól hangzó naptári bölcsességekben. Ha ez így lenne, nem lennének a világon magányos, megkeseredett emberek, agglegények. Dehogy kerül elő a nagy ő. Vannak emberek, akivel jobban-rosszabbul összeilletek, és adott esetben dönthetsz, hogy együtt vagy külön. Lesz, akivel kisebb az egyezés, lesz, akivel nagyobb. De ígyis-úgyis lesznek kompromisszumok. A többi szerintem csak mese. El kéne ezt felejteni, hogy mindenkinek ki van jelölve valaki, mert csak boldogtalansághoz vezet. Aki sokáig hajkurássza a nagy őt, annak végül senkije nem lesz, aztán jó esetben rájön még időben, hogy ő volt a hülye, és azzal fog maradni, aki éppen mellette van az adott pillanatban - és az lehet, hogy távolról sem ideális.


Ha volt is az életemben nagy ő, akkor hagytam elmenni. Egyszer volt ilyen, ugyanolyat meg már úgyse találok.

2019. ápr. 28. 22:37
 5/10 A kérdező kommentje:
1. Jó, tehát maradjak egyedül. Vagyis mondjak le az intimitásról, a rendszeres nemi életről és legyek remete?
2019. ápr. 28. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést feltettem már én is magamnak, de kb. 2 percig volt az bennem, hogy osszejovok valakivel csak úgy, mert nincs jobb.

Ha valaki nem jön be akkor azzal nem tudnék csókolózni sem, mert fúj, sem az utcán kézen fogva sétálni, sőt még egy egy éjszakás sem férne bele. Aki meg bejön azzal egész nap csókolóznék akár. Van különbség a kettő között... ha valakire ránézek akkor ezt egyből el tudom dönteni. Inkább maradok egyedül, ha kell egész életembe. De ha te ennyire rettegsz attól, hogy világ életedben magányos leszel akkor próbáld ki, de van egy olyan érzésem, hogy sokáig nem fog működni...

2019. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te kérdeztél, tanácsot kértél tőlünk, mi (és én is) válaszoltunk. Nem állítom sosem, hogy az én tanácsom vagy javaslatom az egyetlen helyes és járható út. Amit írtam, amellett továbbra is kiállok, de Te úgy döntesz ahogy a tanácsok alapján jónak látod. Ez már a Te kezedben van.

Írod, hogy egy esélyt már elszalasztottál. Hidd el, hogy van több is, csak én úgy látom (lehet, helytelenül), hogy neked eleve nem felel meg egyikünk tanácsa sem, mert már beburkoltad magad egy burokba, amiből nehéz kibújnod. Minden jót!

2019. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nyilván nem csak velem van ez így. Amúgy meg nem megsérteni akartalak, de mondjuk azzal tényleg nem tudok mit kezdeni, hogy csak várnom kell, és jön a nagy ő. Persze, majd jön. Vagy nem. Van csomó agglegény a világon, akkor velük mi van? Ez max. a nőknél működik.
2019. ápr. 29. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sehol sem írtam, hogy várjad a királylányt hófehér paripán (kicsit átköltöttem a dalt). Olvasd csak el a 3. sz. alatt írt üzenetem első sorát.

Minden jót kívánok.

2019. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!