Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a helyek, ahol a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a helyek, ahol a nők legnyitottabbak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Az online társkeresés már első tapasztalatra sem jött be nekem, nem úgy mint az ismerőseimnek, akik újabban kizárólag így találták meg párjukat - ami amúgy tök klassz, de nem tudok vele azonosulni.

Kollégiumi időszakom után igen nehezen találkoztam egyáltalán nővel munkámból kifolyólag, szinglivel meg maximum fesztiválokon, amikből nem alakult komolyabb kapcsolat (persze az nem is annak a helye).

Nem vagyok olyan pali aki a szórakozóhelyen fal mellett ácsorog és bámulja a nőket, viszont eddig szép szóval is eléggé szégyenteljes onnan a próbálkozás/siker görbe.

Szóval most csak vakarhatom a fejem hogy mi legyen, de inkább megkérdezném az itt lévő hölgyektől, milyen helyeken tudjátok elképzelni egyáltalán, hogy nyitottak legyetek ilyesfajta ismerkedésre, vagy ha már van kapcsolatotok hol és mi okán találtátok meg egymást?

25/F



2019. ápr. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lényegében bárhol. Nincs ráírva egy nő homlokára, hogy épp nyitott-e az ismerkedésre vagy sem.

Néha elődordul, hogy bekattanok és mindenfelé megfordulok és random nőket szólítok le és próbálok velük ismerkedni, akár utcán is.

2019. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsennek olyan helyek.Nőket lehetetlen fel csípni.
2019. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Bárcsak ilyen lennék. És miket mondasz nekik?
2019. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ők hogy szoktak reagálni erre?
2019. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3/#4


Alapvetően nem vagyok ilyen. Csak néha csinálok ilyeneket, amikor már tényleg nem tudok mit kitalálni. A lényeg, hogy a bátorságom megvan hozzá.


Alapvetően megnézem, hogy éppen mit csinálnak és azzal kapcsolatban teszek pár megjegyzést. Ma hajnalban pl egy szórakozóhelyen voltam és megálltam a hely térképe előtt (ez BP egyik legnagyobb szórakozóhelye) és miközben más nők is azt figyelve próbáltak kiigazodni, akkor én egyszerűen elkezdtem beszélgetni velük és megjegyzéseket tenni a térképről.

Akkor szoktam még olyat is, hogy amikor kimegyek a parkba sétálgatni, akkor leszólítok nőket akik épp a kutyájukat sétálgatják és a kutyusról kezdek érdeklődni. Vagy útbaigazításokra hivatkozva beszédbeelegyedek velük stb. Most mondtam néhány példát, de kb ilyesmik. Olyanokat pl soha nem mondtam, hogy „Mizu cica!” meg ilyen bunkóságok.

Alapvetően könnyen megismerkedem új emberekkel és hamar ki tudok alakítani ismerettségeket.

Ezért is nem értem, hogy hogyhogy nem jött össze eddig még semmi sem.

Mert sokan írkálják itt, hogy azért vagyunk sikertelenek, mert nincs bátorságunk semmire, pl leszólítani egy nőt. Hát nekem van, de ettől függetlenül sikertelen vagyok.


De nőkkel összejönni olyan mint parkolóhelyet találni. Az összes foglalt, amelyik meg nem az rokkant vagy fizetős.

Hiába szólítok le tíz nőt, ha abból kilencnek már van pasija és a maradék egy pedig eleve nem nyitott az ismerkedésre


Hogy hogyan reagálnak? Szerintem itt rontják el sokan. Ha félnek attól, hogy „jaj mi lesz ha...”. Szerintem te csak cselekedj és kész. Ha folyamatosan arra gondolsz, hogy ők jobban félnek mint te, akkor nem lesz gond. Olyan ez mint amikor összefutsz egy pókkal. Értelmetlen félni tőle, mert hidd el ő fényévekkel jobban retteg tőlünk. Én ugyanígy fogom fel, ha nőkkel (vagy kigyúrt férfiakkal is) beszélgetek.

Ajánlom ezt a történetemet (#6 válasz):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!