Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lány azt mondja, hogy "nem bízik meg bennem, alig ismer, és ezért nem randizik", az az abszolút elutasítás?

Figyelt kérdés

22/f

Nemrég próbáltam ismerkedni egy lánnyal egyetemen, akit igazából alig ismertem, mert nem vagyunk egy szakon, csak látásból volt ismerős. Egyszer már beszélgettünk rövid ideig korábban, akkor úgy tűnt, mintha ő is nyitott lenne felém. Mivel annyira nehéz volt megtalálnom őt, amikor legközelebb találkoztunk, elhívtam randira.

Ő erre azt mondta, hogy nem ismer engem, és nem bízik meg bennem, meg hogy őt már többször használták ki ilyen módon, és most nemrégiben is pórul járt egy kapcsolattal.

Én erre mondtam, hogy akkor ne randi, csak szimplán találkozzunk valamikor az egyetemen, de mondta, hogy neki az már randi. Én mondtam, hogy ha tényleg az a baj, hogy nem bízik meg bennem, akkor majd megbízhat, ha jobban megismer. Erre ő azt mondta, hogy ezt egy beszélgetés után nem tudná eldönteni.

Tudom, hogy nem az erősségem a lányokkal való ismerkedés, hogy introvertált vagyok és eléggé feszült a társaságukban, de ez biztosan azt jelenti, hogy 0% az esélyem nála? Nem gondolnám, hogy ennyire sz*rul néznék ki, hogy az első látásra ennyire biztos legyen benne. Szerintetek hol a hiba? (Ő nem az első lány, aki azt mondja nekem, hogy most azért nem ismerkedik, mert nincs ismerkedős kedvében).



2019. ápr. 18. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát pedig úgy néz ki, hogy nincs ismerkedős kedvében... valószínű a szépsége miatt nyomulsz rá te is, mint mindenki és ebből van elege... :D Szép lányoknál néha jó ha tojsz rájuk és maximálisan barátilag közelítesz feléjük már az elején, mert az ritka számukra és fel is tudják idegelni magukat rajta, hogy ez meg miért nem nyomul egyből. :D
2019. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Lefordítom:


"Rohadtul kevés vagy, hagyj békén!"

2019. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%
A világ legnagyobb kamurizsája a "nem tudok bízni benned" és társai. Egyszerűen nem hozod azt a szintet, amit elvár. Kevés vagy neki. Ezt el kell engedni és mást keresni.
2019. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Van esélyed abszolút, csak nem bízik meg mert nem ismer. Vagy próbálgatja hogy fontos e ő neked és keresed e. Próbálkozz többször nála, de csak barátian.
2019. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Volt már más, annak se kellettem, mondjuk mindig a legszebb lányoknál próbálkoztam, lehet, hogy ott a baj.

2019. ápr. 18. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze, mert lejövős, ha valakivel szépsége vagy személyisége miatt akarsz barátkozni...
2019. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Egyértelműen lekoptatós szöveg. A randi pont arról szólna, hogy elmentek valahova és MEGISMERITEK EGYMÁST.

Aki pedig ezt a szöveget mondja és hozzáteszi, hogy őt bizony már többször kihasználták, annál nyugodtan fogadhatsz, hogy random összefog jönni olyannal, aki újra kifogja használni. Az ilyen jellegű lányoknak ez jön be.


#4-es pedig tökéletesen leírta a friendzone receptjét, amivel ráadásul még le is járatnád magad... :D

2019. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Kevés vagy neki...


Legközelebb egy túlsúlyos lanynál próbálkozz ha már te nem vagy jóképű mint kiderült!

2019. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

"hogy őt már többször használták ki ilyen módon, " Hogyan? Mivel? Azzal, hogy randira hívták? :D

Szerintem egyértelműen lepattintós duma, sorry. A legrosszabb, amit ilyenkor tehetsz, épp az, ha elkezded bizonygatni, hogy benned megbízhat, csak ismerjen meg jobban, stb.

2019. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Jelenleg kevés vagy neki, nem kell erőltetni a dolgot. Vagy több pénz vagy jobb külső kell, ha valamelyiket összehozod, akkor próbálkozz újra.
2019. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!