Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kb. mekkora hányada mer megszólítani egy idegen nőt? Van erről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 12:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
"elkezdtél"
2019. ápr. 7. 15:28
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Engem elég sokan leszolitanak. Igaz csak tarhalni akarnak cigit buszjegyre.
2019. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 100-ból maximum 5, de ebből is pár olyan stílusban hogy ,, dejóvagy geccc " és hasonló intellektüell stílussal. Elég sok meg merné tenni de rossz tapasztalatai vannak és nem akarja letörni magát egy újabb rossz tapasztalattal, pedig érdemes lenne próbálkozni aki úgy érzi igenis van benne érték mert lehet csak az 5. de be fog jönni. Első körben sosem szabad dicsérni idegen lányt külső miatt, egyből az jut eszébe hogy csak a lyuka kell. Barátilag kell közeledni mint egy sráchoz, olyan lazán is. Annyi retardált srác van hogy manapság egy rendes lánnyal szerintem igenis könnyű barátkozni idegenként is ha értelmesek vagyunk és rendesek. Nekem lehetne önbizalmam (szép lányok mondták) de nekem is nehéz átlépni azt hogy leszólítsam, azért is mert tényleg nem mindig sül el jól de erről mindig mi fiúk tehetünk. Elég sok lányból frusztrációt vált ki a leszólítás, mert egyből a kéregetésre vagy a kangörcsös férfiakra asszociálnak.
2019. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elírtam: ** nem mindig mi fiúk tehetünk (ha rendesen közeledünk akkor meg egyáltalán nem, történjen bármi) **
2019. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy miért nem szabad rögtön a külsejüket dicsérni. Hiszen mi mást lehet látni egy idegen emberből?

Szerintem ez egy buta előítélet, hogy minden megszólító férfi csak szexet akar. Ha nem utalunk a külsejükre, akkor minden más olyan téma tévútra vezet, zsákutca, aminek nincsen köze az ismerkedéshez.

Sokakban meg nincs meg a kellő lazaság, bennem meg végképp nincs. Így meg nem lehet normálisan csinálni ezt.

2019. ápr. 7. 20:21
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

Tudod nálam normálisabban ember nem próbálkozhatott lánynál az utcán. És volt aki lekoptatott egyből pedig azt mondtam neki ő a legszebb itt a környéken. Odaadtam neki még az egyik gyümölcsös sörömet is. Megkérdeztem a nevét és azt mondta hogy nem mondja el. De semmi bocsi vagy valami. Mosolygott de nem hatott meg.

Lehetne dicsérni a külsejét de hidd el többet érsz azzal ha nem azzal kezded. Igazad van hogy azt látod először de egy nagyon szimpatikusnak tűnsz már többet sugall. A lányokat a lelkük felől kell megközelíteni. Sajnos sokak azért mondanak nemet mert úgy látják hogy nem vagy elég laza. Persze hogy nem vagy mert nagy nehezen odamentél egy lányhoz. Kezdd el olyan lánynál aki kevésbé szép, csak barátkozz vele. Kérdezd meg pl. nem tudja merre van a xy kávézó. Aztán beszélgessetek. Ezekkel akkora görcsöt ki tudsz szabadítani majd magadból hogy utána oda tudsz menni egyre szebb lányokhoz is. Hidd el ezt amit leírtam a férfiak nem művelik, inkább várják a sültgalambot ami sosem fog jönni és magukba roskadnak. Szóval választhatsz vagy elkezded ezt ami később úgyis jól fog elsülni vagy nem történik soha semmi. Lehet hogy téged is leráznak majd de ha rendes srác vagy akkor nem benned lesz a hiba. Ha mondjuk a 3. pozitív élmény lesz akkor hidd el a 4. egészen laza lesz majd és mosolyogva fogsz odamenni :)

2019. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ma már rendkívül kevés, mert befigyel a személyiségi jog, az adatvédelmi törvény, az önrendelkezési jog, a GDPR rendelet, az Infotv., és még ki tudja, hogy melyik rendelet, szabályzat, törvény.
2019. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Odaadtam neki még az egyik gyümölcsös sörömet is."


Ilyet ne csináljatok...

2019. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na, ilyet azért én sem csinálnék.
2019. ápr. 8. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!