Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért írják itt azt mindneki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért írják itt azt mindneki a saját szinjén keresgéljen? Nem top modell nőknél próbálkozok, de nekik se kellek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 11:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Veled felesleges vitázni, mert nem a valóságban élsz.

Akit 800 nőből 800 koptat, az minden, csak nem alfa és ne próbálja már megmagyarázni nekem hogyan kell egy nőt felszedni.

Nem az utcán kellene random nőknek a képébe mászni szemezés vagy bármi előjel nélkül és talán több sikered lenne.

Épp megnéztem az egyik nagy pua oktató facebook profilját, egy pocakos kopaszodó szerencsétlen svájcisapkában ilyen 5-10 lájkokkal a profilképein (ami kb nulla népszerűségnek felel meg) de youtubon hirdeti mekkora alfa, röhej.

Valószínűleg ugyanúgy leszarják a nők, mint azokat akiket pénzzel próbál lehúzni.

2019. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Megint ezek a sertegetesek. Semmi erdembeli válasz.


Jah, és nem érdekel, hogy alfa vagyok-e vagy sem. Amíg folyamatosan vannak csajok akiből válogathatnak, addig nem érdekel. Ki minek tart.


Magyar puabol, nem ajánlom Jimmy-t. Magyarból nagyon nagyon kevés ember van, aki hiteles.


További szép szűz életet. Ajánlom a meleg fiukat, ok tuti kezdeményezni fognak nálad. S akkor meg izgulnod sem kell, mert meg kell szólítani.

2019. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján nem igazán egy adott csaj szépsége határozza meg, hogy lesz-e nála esélyed. Jó, egy egyértelműen kicsit sem vonzó csaj lehet, hogy örül, hogy valaki szóba áll vele, és akkor is kapsz esélyt, ha nem vagy az esete, de a kicsit is vonzó, fiatal lányok már mind több jelentkezőből válogathatnak, ezért nem fogja belőni a "szintjét". Megvárja azt, aki tetszik neki.

Emiatt én hülyeségnek tartom, hogy egy férfi, aki amúgy ad magára, nem elhízott, igényes, stb., az így kalibráljon. Egyszerűen aki tetszik, ahhoz érdemes odamenni. Ami viszont fontos, hogy egy tök idegen csajnál te csak egy vagy az arcok tengerében, és hacsak nem nézel ki kiemelkedően jól, akkor valami mással kell kiemelkedned a tömegből a szemében (öltözködési stílus, határozott és intelligens kommunikáció, stb.).

Nekem már több randim és egy kvázi-barátnő is összejött így, és eddig semmi korreláció nem volt abban, hogy a kevésbé szép csajoknál lettem volna gyakrabban sikeres. Ami azt illeti, épp ellenkezőleg: akik igazán tetszettek, és megvolt náluk egy a gyomorszorító bizsergés, azoknál volt sokszor a legjobb a dolog.

2019. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Arra ugye nem gondoltál még, hogy elvonatkoztass a külsőtől és megpróbálj beszélgetni a lányokkal? Lehet, hogyha másképp közelítenél egy lányhoz és látná hogy nem vagy olyan barom, mint esetleg elsőre tűnik.. menne a dolog :)
2019. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!