Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten keresztül meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten keresztül meg lehet ismerkedni kedves, melegszívű lánnyal?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, kis településen, mivel itt nemigazán felhozatal és válogatási lehetőségem, így csak inkább internetes párkeresés maradt lényegében.

32F



2019. márc. 6. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
* itt nemigazán van felhozatal...
2019. márc. 6. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

10ből talán 1!

sajnos

vagy nem tetszik neki a fényképed

vagy 5000en írnak neki

vagy csak kamu képe van

vagy nincs fent csak fenn maradt neki 5 éve és nem törölte

azóta elhízott

pasija van neki és kóstolgat másokat is

ja és nincs elég pénzed hozzá


.. hát így röviden ezek a tények de amúgy ha kitartó vagy és normális lehet találni

2019. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sok nőt szedtem fel ott és nagyon rossz a tapasztalatom borzalmas nők vannak ott de legalább hamar ágyba lehet vinni őket bár nem az volt a célom. Tisztelet a kivételnek mert biztos van ott is rendes csak ritka.
2019. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Boldog, komoly kapcsolat kialakulása lenne a célom, nem csak egy ágyba vivés.
2019. márc. 6. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont hogy egy kis településen van több esélyed, mert ott szinte mindenki ismer mindenkit, ha más nem látásból.
2019. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elkeseritelek én is vidéki vagyok, eddig nem sikerült 20 éves, de van kb 0,01% esélyed..
2019. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neten csajt könnyű találni csak normálisat nehéz .de ha kitartó vagy akkor biztosan találsz de ne úgy fogd fel hogy 1 hónap alatt lesz nekem 1 év alatt nem sikerült pedig nagyon sok nőt szedtem fel. De ha szerencsés vagy akkor lehet az első össze jön 25f
2019. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!