Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami Valentin napi program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami Valentin napi program szingliknek Szolnokon vagy környékén?

Figyelt kérdés

Elég gáz tudom, hogy ilyenre akarok elmenni, de gyáva vagyok az ismerkedéshez. Egy ilyen helyen meg legtöbben ismerkedési céllal jelennek meg és így már csak tudnék kezdeményezni. Még soha nem volt barátnőm, 1-2 távkapcsolatot leszámítva, amiből találkozó soha nem lett és már kezdek depressziós lenni és egyre jobban gyűlölöm magam amiért ennyire gyáva sz@r vagyok, hogy nem merek kezdeményezni.

20/F



2019. febr. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán. Amúgy meg mi értelme lenne, ha amúgy se mersz kezdeményezni? Azt hiszed a csajok majd oda mennek helyetted egy ilyen alkalommal? Amúgy hova valósi vagy, Szolnok pont? Vagy környéke?

Csak azért mert én is Szolnok megyei vagyok :)

2019. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Takaró alatt sírva recskázás a sarokban Zámbó Jimmy-t hallgatva.
2019. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem pont Szolnoki de a környékén lakom :)

Egy ilyen helyzetben más az ismerkedés, pl társkeresőn is ráírnék bárkire, de hát nem nagyon találtam olyan lányt 35-40km-es körzeten belül :D

De pl volt mikor a buszpályán is láttam egy szép lányt, de nem mentem oda mert ha nem akar ismerkedni igen csúnyán beégnék és akár meg is alázhatna rengeteg ember előtt :D Benne van ez a kockázat akkor is ha akar ismerkedni, de más a környezet legtöbben ilyen helyen ugyan olyan szerencsétlenek mint én xD

2019. febr. 13. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A második válaszolót nagyon adom 😂

A belvárosban akad egy pár jó kis kocsma kedves emberekkel. Néz be az egyikbe

2019. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szolnok? Full halott ilyen téren, max az éttermek-mozik vannak tele nyálas párokkal. Jobban jársz, ha otthon maradsz :)
2019. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenhogy Szolnokon leszek 11-től suliban vagyok sajnos. Ami szintén tele van nyálas párokkal, de legalább lesz ami elb@ssza a kedvem :D
2019. febr. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!