Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Adjam fel?

Figyelt kérdés

Sajnos alacsony, vékony alkatom van...170cm magas és 72kg. Tudom a lányoknak a magas, szélesvállú pasik jönnek be. Jelenleg 29 éves vagyok. Rémálom volt a húszas éveim eleje, amikor még naívan hittem a feltétel nélküli szerelembe. Hamar rájöttem, hogy hiába várom a csodát mert azzal nem fogok semmit elérni. Ennek érdekében elvégeztem a mérnöki egyetemet (habár szerettem), lett jó állásom, autóm, lakásom (röviden egzisztenciám) de sajnos a lányok még mindig nem érdeklődtek irántam. Ezután elmentem konditerembe, hogy az alkatomon változtassak egy kicsit. Izmosabb lettem de genetikailag ilyen vékony vagyok...ezt nehéz elmesélni a lányoknak. Ezután nekifogtam fejleszteni a személyiségem. Nagyon introvertált voltam, jelenleg akár egyedül is elmegyek bulizni (ritkán szoktam). Könnyen el tudok társalogni akár idegenekkel is, sőt még beszélgetést is tudok kezdeményezni ha szükség adódik rá. Optimista, pozitív személyiségem van. Most itt vagyok 29 évesen, sok baráttal de a lányoktól így is csak elutasítást kapok. Udvarias vagyok velük, humoros (amit mindig is értékeltek), nem vagyok bunkó velük. Talán néha túl őszinte, de kinek nincsenek hibái?

Nem azt mondom, hogy bánom a fent leírt önfejlesztő tevékenységeket, mert csakis az én hasznomra váltak. Sőt, nagy részét úgyis megtettem volna, ha nem érdekelnének a lányok.

Talán fel kéne adnom? Koncentráljak inkább a hobbiaimra? Ha nem akkor mi legyen a következő lépés?


2019. febr. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. :)
2019. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fejleszd az ismerkedési módszereidet, a kommunikációdat. Olyan nicsen hogy ok nélkül nem jön össze semmi.

Esetleg az öltözködéseden változtass vagy a stílusodon alapjaiban, és vagy a frizurádon stb.

A vékonyságodra meg izomzat nem árt, ha már említetted hogy ez esetleg zavar magadon.


Gondold végig a lehetőségeidet.

Lehet környezetváltozásra van szükséged, uj barátságokra új ingerekre új szituációkra.

2019. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=aOK5BFJdevU


Gondolkodj el a videóban elhangzottakon.

2019. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feladnod, de nem is kell rágörcsölni. Ugyanebben a cipőben jártam pár évvel ezelőtt. A befektetett energiát fordítsd inkább magadra, legyen szó akár hobbiról, munkáról... és nyitott szemmel kell járni. Ha éled az életed, akkor csak idő kérdése, hogy találkozz egy hozzád illő lánnyal.
2019. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se add fel, csak tényleg ne görcsölj rá a dologra.

Teljesen megértelek, van ilyen, hogy nem jön össze semmi, annak ellenére, hogy az emberrel és akikkel ismerkedne, nincs semmi baj. Én nőként vagyok hasonló helyzetben (és előítélet csak, hogy könnyebb dolgunk van - komoly kapcsolatra - senki jelentkező nem akad, válogatni sem tudok, a szabad pasi meg csak fogy.


Foglalkozni kell egyéb dolgokkal (barátok, új elfoglaltságok, jön lassan a jó idő a kirándulásokhoz), amik lekötik az ember gondolatait.

Viszont észre kell venni az adódó helyzeteket, élni azokkal mindig, és ha nem jön össze, nem szabad feladni - nem kudarc, csak nem jó emberrel próbálkoztunk.

Tök jó, hogy buliban is bátran leszólítasz nőket, csak kérlek, ha valakivel kölcsönös a szimpátia, hívd is másnap fel - sokszor a lelkesedés csak reggelig tart.


Hajrá


30+N

2019. febr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!