Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mások szerint jól nézek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mások szerint jól nézek ki akkor mi az oka hogy nincs és nem is volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon sokan írják hogy a kinézet a legfontosabb párkeresésnél. Ha én elvileg jól nézek ki akkor előbb-utóbb lehet párom?

Csak az a gond visszahúzódó vagyok így élőben nem megy a kezdeményezés:/

Így találhatok valamikor barátnőt?


2018. dec. 1. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Kezd el, gyakorolni azt, hogy teszel azokért a dolgokért, amik számítanak neked,


Ne passívan várj valamit csak azért mert a körülötted lévő emberek 50%-a szerint jól nézel ki, ezzel semmire nem mész


Adj magadnak fél éve a személyiséged fejlődésében, 1%-ban javíts magadon minden nap, tegyél olyat ami kis félelmet okoz, de a belső akarás ami hajt átenged ezen, idővel a félelmed csökkenni fog a siker pedig autómatikusan jönni fog

2018. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Elő a farbával: szociálisan visszamaradott vagy?
2018. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem tetszik a legtöbb nő külsőleg, mégse akarok velük összejönni.

Érted?

2018. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak kegyes hazugságokat kapsz.


Aki jól nézz ki az lehet szemelyisegre akármilyen úgy is ugranak ra a csajok !

2018. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kinezet a legfontosabb, normal hatarokon belul persze.
2018. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
"mások szerint jól nézek ki" Félreértetted. Azt mondták, hogy jol kinézel.
2018. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Személyiségileg lehetsz attól még egy zokni szintjén.

Amúgy meg ez a visszahúzódó vagyok olyan alibi duma :) Bemeséled magadnak ez az oka szimplán a lány nem látja benned a férfit vagy a kapcsolat lehetőségét mert úgy viselkedsz vele.


Ilyen hozzáállással teljesen felesleges. Mellesleg ismerős véleményére ilyenbe nem adunk ellenben idegenére . De ha meg egy idegen lány vonzónak talál, de onnan is elcseszed akkor mégiscsak oda lyukadunk ki inkább benned van a hiba....

2018. dec. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!