Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen leszbikusoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen leszbikusoknak normális ismerkedő oldal vagy chat?

Figyelt kérdés
Amióta offon az angyalkák.hu, csak olyan oldalakat találok ahol 17 évesek vannak. 30-asok, merre vagytok???
2018. nov. 28. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj élőben,ezeket nemsokára eltüntetik nincs joga melegnek leszbinek meddőnek más gondolkodásunak más vallásúnak stb,lehetne sorolni kapcsolathoz de élethez se nem sokára odahaza sajnos .... Ismerkedj élőben ,és gyere ki külföldre normális országokba..
2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
2018. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Ismerkedjünk, én is a lányokat szeretem :)

26F

2018. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En is pinken probalkoztam egy ideig, de tragikus ani ott megy...
2018. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is a lányokat szeretem....
2018. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ismerkedek élőben, interneten szinte nem is, de minden szimpi lány vagy korban hozzám hasonló nő néhány perc beszélgetés után kinyögi, hogy vagy eljegyezték, vagy gyereke van, vagy a barátja/élettársa blablabla... Természetesen nincs bajom ezzel, szívesen barátkozok hetero csajokkal is, de azért hiányzik leszbikus lányok társasága. Teljesen más úgy vásárolni, bulizni, akármit csinálni, hogy nem azt kell hallgatnom, hogy így a barátom meg úgy, a hetero csajok legtöbbször barátot, férjet, házat, gyereket akarnak, és szinte másról nem is lehet velük beszélgetni. Nehéz élőben ismerkedni, nem egyszer fordult elő, hogy megtetszett vki, rövid haj, mély hang, fiús mozgás, tetoválás és hasonlók, végül kiderül h barátja van.


A tréfás kedvű fiatalembernek annyit írnék,hogy a pasik 99,9%-a hasonlókat ír, unalmas és nem is poénos szerintem.

2018. nov. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!