Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rákérdezek 3. talin, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rákérdezek 3. talin, hogy miért nagyon nyitott a csaj, de chaten mindig órákkal később válaszol mintha játszaná az elérhetetetlent, ebből kisülhet valami jó?

Figyelt kérdés

Mindig sok smileyt és vidáman ír, előbe is teljesen jól el vagyunk


De chaten nagyon lassan válaszol, és egy kicsit bosszant, addig a pontig, hogy már lassan elkezdek rajta gondolkodni, hogy megéri ez nekem


Elképzelhető, hogy van oka rá, vagy hagyjam a francba és csak szórakozik?


2018. nov. 20. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az alapján ítéld meg, hogy élőben milyen. Én pl nem gyakran veszem elő nap közben a telefonom, amikor valakivel chatelek sem, egyszerűen vannak dolgok, amiket fontosabbnak tartok abban a pillanatban.
2018. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is van hogy órákkal kesobb válaszolok mindenkinek.

Pihenek, dolgozok, lanyommal vagyok, kutyát setaltatok pl es ilyenkor en avval foglalkozom nem a telefon nyomomgatassal.

Páromnak hal Isten se nasangara se vibere.

De am kérdezz rá!

N27

2018. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Messenger*
2018. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Napkozben az emberek dolgoznak, tanulnak, nem a telefont bujjak.

Engem inkabb az aggaszt, ha valaki azonnal valaszol mindig. Nincs semmi fontos dolga?

2018. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

akkor minek cseteltek? :O

Komolyan nem értem...én pont h nem szoktam válaszolgatni nap közben...megmondom h ekkor és ekkor vagyok elérhető egyeztetünk egy idő-t akkor és kész ennyi...nap közben nagyon nagyon ritkán nézek a telefonra ha véletlen elkapok egy egy üzit akkor válaszolok...De sms-csöngés-face pont le tojom..volt lemerült a telefonom és 3nap múlva töltöttem csak fel.minek semmi új fontos dolog nem volt betervezve,a dolgomat meg tudom telefon nélkül is.

2018. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Szóval kedves kérdező én pont annyit is foglalkoznék vele neten mint ő veled neten...És van egy tippem h a talikat neten egyeztetitek...Figyeld meg amint kevésbé csapod neki a szelet fel se fog neki tűnni.Szerintem hagyd a fenébe a csajt.Nem képes rád időt szakítani akkor te miért szakítsál rá?
2018. nov. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Más férfival is beszélget , egyértelmű és nem kell tovább ragozni.
2018. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nem csak az lehet a lassú válasz oka hogy mással van. Nálam pl munkában nem lehet telefon és gépről se jelentkezhetek be semmilyen közösségi oldalra, bizalmas adatokat kezelünk, és biztonsági kockázat lenne. Vagyis kapásból 4-6 órákon át nem válaszolok senkinek. Sőt órákon se szoktam beszélgetni, amik meg két órán át tartanak és minden nap vannak.

Mi lenne ha megkérdeznéd tőle kevésbé vádaskodón, hogy hogyhogy ilyen ritkán nézi az üzeneteit?

2018. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pénteken megkérdezem tőle, nem vádaskodòan
2018. nov. 21. 21:22
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazatok volt, ez amire nem szamitottam, es teljesen letettem rola,


de ugy nez ki, az elő beszelgetest preferalja

2018. nov. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!