Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, sportos férfi létemre nem találok magamnak extrém kövér társat. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Állítólag Magyarországon rengeteg a kövér nő,mégis nehéz találni hatalmas méretű társat.Nem mernek írni,gátlásosak? Pedig én tényleg rajongok a nagyon kövér nőkért.

2018. nov. 15. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet dlriadnak a külsődtől. Lehet meg kéne híznod h egyenlőnek érezzenek :D
2018. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Az lehet az oka,hogy nem hisznek neked a kövér nők.Egyszerűen nem hiszik el,hogy egy átlagos pasinak csak ennyi esze van.
2018. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha olyan 150+ kell azt itt nem fogsz találni.

De UK-ben igen.

2018. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Beteg állat!
2018. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet ha ilyen primitív lennék,mint a 4.író,könnyebb lenne?
2018. nov. 15. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
elég egyértelmű hogy gátlásosak, igen. senki se érzi magát jól egy nála sokkal vonzóbb párral. meg általában rondábbal se btw. én is leginkább hasonló vonzósági szintű párokat szoktam látni, mert egyszerűen azok az emberek vonzzák egymást, úgy érzik magukat kényelmesen. még én, átlagos lányként, sem lennék fullos kisportolt férfival. a párom is olyan volt, de azóta már felszedett pár kilót meg minden, és sokkal jobban érzem magam mellette, meg jobban is tetszik. de amúgy vannak olyan dagadt nők akiknek van elég önbizalmuk (fogalmam sincs hogy), hogy egy jobb palival álljanak le. csak keresned kell, ki tudja meddig de majdcsak meglesz.
2018. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem találod, mert annyira keresed hogy az már fáj. Nem kellene telepicsogni ezzel a gyakorit. Nekem ekkora nő a párom, bár mikor megismerkedtem vele, jóval kisebb volt. Mellesleg ha bevállalod a vékonyabb nőket, akkor találsz előbb-utóbb az ízlésednek megfelelően vastagot.
2018. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esetük.
2018. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanezt tapasztaltam. Pl 10 éve, huszonévesen többnyire normál alkatú nőkkel ismerkedtem, mondjuk 10ből 9szer sikeresen. Volt ducibb is, de ott fordított aránnyal, kb, 10 ből 1x. Engem is kiborított, hidd el. pedig nem az volt a cél, hogy megd...jam a fél világot, csak egy, de igazán megfelelő volt a cél.
2019. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ők irjanak rád?
2019. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!