Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány szebb lányban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szebb lányban, mint én fiúban, akkor ezt mivel lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi? :D
2018. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Sok pénz ! 20-22 cm es farok
2018. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Tegyél pórázt a nyakadba, és vegyél elő egy stoppert.
2018. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Pènz,pènz,kigyùrtsàg,kivàló nyalàsi technika,stílusos öltözködés,kivàló soft skillek,cèlok,ambíciók,fèrfikènt mindent megoldasz.
2018. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
PÉNZ
2018. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Stílus.
2018. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Azzal, hogy szereted és megbecsülöd.


N

2018. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan,azzal hogy megbecsülöd.
2018. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

Hagyjuk már ezt a megbecsülést. Én 17 évig megbecsültem a feleségem. Sokra mentem vele.


Én azt mondom, szexelj vele amennyit lehet, mert az óra elindult és ketyeg visszafelé.


A szexen kívül a nők egy lyukas garast sem érnek.

2018. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már együtt vagytok, akkor megvan az oka, szóval nem kell kompenzálni.


Ismerkedésnél? Ha már kompenzálni kell a mostani állapothoz képest, tehát így nem kellenél a nőnek, és nem alapvetően gáz dologról van szó a te részedről (pl. 150 kilós testsúly, büdös testszag), akkor megette a fene az egészet. De ha neked tényleg csak az a lényeg, hogy fullos legyen a csaj, és nem is kell, hogy szeressen téged, akkor jobb külső (ha arcon nem lehet javítani frizurával pl. vagy arckezeléssel, akkor izom) vagy sok pénz, vagy nagyon nagy önbizalom és duma.

2018. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!