Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha lájkolod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha lájkolod az exed képét, amin az új párjával van?

Figyelt kérdés
azt,hogy már túl lépett rajta vagy épp ellenkezőleg?
2018. nov. 1. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem őszinte a likeolas, de nem azert mert akar vmit
2018. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
cinikus reakció valószínűleg.
2018. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. lúzerség.

2. nem vagy túl rajta

3.színjáték


Az alap dolog hogy szakítás után kitörlöd az exed bármennyire is gonoszan hangzik ha csak nem akarod évekig nézni és ezen sírni. A kapcsolatot meg kell szakítani, különben nem gyógyul be a seb.

2018. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gúnyolódás általában
2018. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első exem (kettő van összesen, szóval nem nagy tömegek) nemrég lett ismerősöm. Rég voltunk együtt, ma már semmi nincs bennem, se harag, se keserűség. Tudom, hogy később nem volt szerencsés a szerelemben, és őszintén örülnék, ha jó párja lenne, akivel boldog.

Már én is családos vagyok,férfiként ő csöppet se érdekel. De nem érdemel tőlem gúnyolódást (írták többen).

2018. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!