Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal egyetemisták! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal egyetemisták! Hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy ez az ismerkedés, párkeresés dolog... Az egyetem és a tanulás elég sok időmet elveszi, sokszor nincs is már kedvem semmi aktívabb tevékenységhez, mert fáradt vagyok, így nem nagyon járok el pl. szórakozni. Az ilyen tipikus vad lerészegedős, ökörködős bulizás nem is az én stílusom, de azért barátnőkkel el szoktunk menni néhány hangulatosabb vagy értelmesebb egyetemi rendezvényre, moziba, enni-inni, kirándulni stb., de sajnos erre is csak ritkán jut idő vagy energia.


A szakomon sajnos eleve nagyon kevés a fiú, így ha leszűkítjük a kört és kiesik az, aki már foglalt/nem tetszik/nem kedvelem/meleg, akkor egy-két ember marad. Én próbálok barátságos lenni, keresem a társaságukat, beszélgetünk és ők is megkeresnek, odajönnek hozzám, viszont az összes ilyen kapcsolatom csak ilyen haveri vagy baráti szintű és nem is látom azt, hogy ez esetleg változhatna. Nem tudom, hogy mit rontok el.... Én nem vagyok az a magamutogatós, szexizős, nyomulós lány és ezzel nem tudok mit csinálni, mert nekem az nem megy. Nem tudom és nem is akarom megjátszani magamat.


Társkeresőkkel nem szeretnék próbálkozni. Egyrészt nem vagyok rugalmas, mert eléggé be vagyok táblázva és helyhez is vagyok kötve az egyetem miatt. Sokra nem megyek azzal, ha jóban leszek egy az ország másik felében élő sráccal. Valamint egy-két barátnőm már próbálkozott társkeresőkkel és azt mondják, hogy a többség az idősebb korosztályt képviseli és én nem szeretnék semmit sem egy apám korabeli embertől. Valamint a saját korosztályunk tagjai pedig inkább csak szexkapcsolatot vagy alkalmi kalandokat keresnek az ilyen oldalakon, ami pedig szintén nem az, amire én vágyom.


20/L


2018. okt. 31. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok külön programom is van.

Sok emberrel beszélgetek.

Dolgozom egyetem mellett, ahol megismerek új arcokat.

Nem várom, hogy bárki is legyen, akivel összejöjjek, majd felfigyelek rá hónapok után, amikor már sokat beszélgettünk.

Az is lehet, hogy már ott van a következő párod a társaságodban, csak még nem beszélgettetek eleget, hogy észrevedd.

22/F

2018. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megsúgom: később, egy munkahelyen sokkal nehezebb lesz.


ha most nem tudsz összeszedni egy normális pasit, a diplomaosztó után döbbenetesen leszűkülnek a lehetőségeid. persze esélyed akkor is lesz, csak jóval kevesebb.


tapasztalat.


N

2018. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment élőben soha pont ezek miatt, amiket felsoroltál. Nekem az érdeklődési körömmel kapcsolatos honlapokon jött be a beszélgetés. Nem társkereső, nem is az az elsődleges, de tudsz magadhoz hasonlókat találni.
2018. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Társkeresőn (vagyis van, amelyiken) be lehet állítani maximális távolságot. Bár azért én se vagyok annyira oda. A campuson szemezgettem már pár lánnyal, volt akivel randiztunk is, ha ott elkapod egy idegen fiú tekintetét, akkor menj oda hozzá nyugodtan, kérdezd meg, lenne-e kedve meginni veled valamit stb. Kb. ez az, amit te is megtehetsz, meg reménykedsz, hátha "a sors összehoz valakivel". :D


Amúgy megkérdezhetem, hogy milyen szakra jársz, ahol alig van fiú?


19/f

2018. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, soha nem tettem ilyet és szerintem kb soha nem is fogok. Abszolút átérzem a helyzeted, hasonló vagyok én is. Ha akarsz írhatsz, ha nem akkor bocsi. Ne vedd zaklatásnak :) 20 F
2018. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátom és én is egy koliban lakunk és egy buli hozott össze minket 2 éve.

Sok órám van és sokat tanulok, de heti egyszer mindig elmegyünk bulizni a barátaimmal. A koliban gyakran van szintbuli, persze külsősök is jönnek, és a klubban is lehet beszélgetni, ismerkedni. Persze nem random megyek oda valakihez, hanem bemutatnak. (De nyitottnak kell lenni és kedvesen beszélgetni a vadidegenekkel is. Csak óvatosan...)

23N

2018. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!