Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok összejönnétek olyan férfival aki az anyukájának a hamvait otthon tartja?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

#9. Sok szeretted sorvadt már el napról napra a szemed láttára, hogy ilyen könnyedén veszed a témát?

32/f

2018. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%

"Nem, annyit jelentene, hogy lelkileg gyenge és nem tudja elengedni."


A lelkileg gyenge az te vagy, hogy még nem volt ember, akit képes volt szeretni...

2018. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
voltál
2018. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Ja, értem. Szóval csak akkor tudok szeretni valakit, ha az a lakásomban nyugszik, a temető nem alkalmas erre.


A szeretet mértéke a "hol tartom" kérdése.

2018. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%

Bár én fiú vagyok, de biztosan nem jönnék össze ilyen lánnyal, bármilyen gyönyörű, jófej is legyen.

Azért ne vonjunk már párhuzamot a temető meg e között...

Más is szereti a családtagjait mégsem tartják otthon. Emiatt kár hőbörögnöd 12-es. Nézd meg hányan vélekednek úgy mint te, meg úgy mint ahogy az 5-ös.

Morbidnak tartom én is, és 100%-ig normálisnak sem az ilyen embert.

Ha annyira szeretett valakit akkor csináltasson neki egy nagyon szép kriptát vagy vigyen minden héten friss virágot a sírra, úgy ahogy az emberek 99%-a teszi azt, az emlékét pedig őrizze meg örökre a szívében.

Nem értem miért kell ennyire ragaszkodni egy urnához, amiben csak egy rakás hamu van (bocsánatot kérek a nyers kifejezésért).

Nem azt kell őrizgetni, hanem az emlékét ápolni. Erre pedig a legegészségesebb dolog, hogy emlékezel az illetőre és a síremlékét jó állapotban tartod, mint az emberek többsége.

21/F

2018. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#11


Anyukám 12 évig küzdött a daganattal. Az utolsó fél évében 42 kg-ról lefogyott 30 kg-ra, sárga volt a bőre és a szeme, hasából folyt a hasvíz. Otthon sokszor hallottam, hogy hány. Az utolsó 10 nap, mikor már a kórházban volt, rettenetesen nézett ki. A csont és bőr teste vizesedett és mikor elérte a szívét, meghalt.

15 évesen tudtam meg, hogy anya beteg és tavaly halt meg, még nem töltöttem be a 26-ot se.

Szóval erről csak ennyit. Anyukám 56 éves volt.

2018. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ui.: Azt még lehagytam, hogy az utolsó fél évében anyukámnak akkora volt a hasa, mint ha terhes lenne. De mint kiderült a megnagyobbodott máj miatt volt ez.
2018. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Én is tudom, hogy ez más országokban normális, nem vagyok beszűkült. De ha nem tudom, leülteti velünk enni a mamát, vagy ilyesmi, az már nem teljesen oké.
2018. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

A fénykép cellulóz, rajta egy kép a szerettünkről, szén....ahogy a szerettünk maradványai is. Nem morbidabb szerintem. Nem egy holttestet tartasz az otthonodban. (én sem tartanám őket otthon, de nem zavarna különösebben, ha más igen)

32/f

2018. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Apam hamvait en is otthon tartom. Szoval ez nem lenne akadaly.
2018. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!