Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy a vékonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a vékonyabb férfiak szeretik a duci nőket illetve a vékonyabb nők szeretik a kövérek férfiakat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi az oka annak, hogy butaságokat beszélsz össze-vissza? :D
2018. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Wut? Én vékony nő vagyok mégse jönnek be a kövér férfiak, a párom vékony és a sportos vagy legalább átlagos alkatú csajokért van oda. Tudok párokat ahol az egyik fél jóval testesebb a másiknál, de a legtöbb esetben hasonló testalkatú párt választanak.
2018. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az alacsony kopasz vagy a magas betegesen vekony ferfiak szeretik a brutal kover noket.

Ez mar nekem is nagyon feltunt.

2018. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Minek az oka annak, hogy mindenkinek más az ízlése?
2018. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kompenzálás. Ennyi.
2018. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idehánytad, hogy kompenzálás, de mit kompenzál? Vékony emberként lehetne mai szemmel vonzó = vékony párja. Semmit nem kell kompenzálnia. Kompenzálnia annak kell, akinek hátránya van. Pl. alacsony pasi brutál magas nővel lehet kompenzálás, hogy neki ilyen is jut, mert alacsonynak lenni nem férfias, de alacsony nőnél nem kompenzálás a magas pasi, mert a nővel szemben nincs elvárás, hogy magas legyen.
2018. okt. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vékony férfi vagyok. Eddig csak 2duci csaj jöttbe. Az egyiknek remek hatalmas segge van,az nagyon tetszik.

A másiknak szép az arca.

Erre nem mondanám,hogy a duci csajokat szeretem.

2018. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kompenzálja azt hogy ő vékony, vagyis férfiatlannak tartja magát, ezáltal beszeresz egy testessebb asszonyszerű nőt hogy megmutassa hogy ő férfi.

Vékony nő, jelen esetben ő sincs kibékülve magával, így neki a testesebb pasik jelentik a férfit, kompenzálja hogy ő nem telt, tehát nem nőies.

Aki nem érti ezt, ne is próbálkozzon.

2018. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!