Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha egy ismeretlen ember megcsókolni titeket fényes nappal közterületen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljes erőmből orrba vágnám az illetőt (fél életemben edzettem, plusz nagyszülők tanyáján hordtam szenet és aprítottam tüzifát) majd fognám a legközelebbi járókelőt, mint szemtanút, és mennék a rendőrségre feljelentést tenni..
2018. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Tokon rugnam es szetvernem a fejet.
2018. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
# 12 Már már azt láttam lelki szemeim előtt, hogy fognád a legközelebbi járókelőt, megfognád és jól nekivágnád. :D
2018. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Összerugdosnam
2018. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket én nem tudom elképzelni. Ha valaki nagyon megindul felém, elkezdek hátrálni. Egyszerűen nem tud megcsókolni; ha valaki a kezembe kapaszkodik, azt is villámgyorsan reflexszerűen lerázom, hát ha még a képbe mászna. Úgy lenne csak max esélye, ha teljes erőből megfogja két oldalról a fejemet. De akkor meg elcsavarom a hüvelykujjait.
2018. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Addig rúgnám amíg mozogna.
2018. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%
Komoly félelmeim vannak az itteni nők testi ereje miatt. Lehet, hogy megvernének kapcsolatban, ha összekapunk. 😏
2018. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Sokáig én se tudtam elképzelni, hogyan lehet megcsókolni valakit akarata ellenére, de aztán megtörtént velem, noha nem pont ilyen körülmények között. :D Kivitelezhető, ha nem számítasz rá.

Egyébként nem hiszem, hogy lenne merszem pofán verni, simán csak löknék egyet rajta reflexből, és elfogna az ijedtség meg az undor egyszerre.

2018. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

"Kivitelezhető, ha nem számítasz rá."


De mégis hogyan??? Most azért eléggé ideges lettem. Ismerős volt az illető? Csak azért, mert ez a másik személyes terének egy nagyon durva megsértése, amire már alapból allergiás vagyok.

2018. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#20

A mikéntjét kicsit nehéz körülírni, de ja, ismertem a delikvenst (gimis osztálytárs volt), beszélgettem vele hosszasan mindenféléről egy padon ülve, és éppen magam elé révedtem, amikor hirtelen behajolt a képbe oldalról. :D Enyhén szólva tolakodónak és erőszakosnak éreztem én is, nem jó emlék.

2018. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!