Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos szép nők között van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos szép nők között van olyan aki komoly anyagi gondokkal küzd?

Figyelt kérdés
Van olyan csinos nő akinek megélhetési gondjaim vannak tehát egyik napról a másikra él, számláit nem tudja fizetni és társai. Vagy egy csinos nő az általában mindig jól él?
2018. okt. 19. 19:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

Nekem 4 db ruha volt 1500 ft. A turiba 70% akció volt.

Egyetemistaként rohadtul nem voltam eleresztve anyagilag. Csak az ösztöndíjra és a diákmunkára számíthattam. Mégsem néztem ki úgy mint egy lelenc. Megoldottam a sminket, a fodrászt, bőrápolás...

Ki lehet hozni olcsón is. A ruhatáram nagyja egyetemről maradt, nagyon szerettem öltözködni, kisérletezni. Pedig a mostani életszínvolamahoz képest akkor csóró voltam.

2018. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%
Nincs, mert mitadisten mindig ráakaszkodnak egy gazdag férfire akin élősködhetnek.
2018. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
ma 21:35-nek igaza van!
2018. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
94%
A gazdag öregedő pasik meg alig várják, hogy eltarthassanak egy csinos, fiatal nőt.
2018. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rakaszkodnak? Mist komolyan az faj hogy egy ferfi aki jobban keres es valoszinuleg meg jol is nez ki, az nem a dagadt, zsiroshaju, igenytelen noket szedi fel? Brutal hogy mekkora igenyeik vannak az embereknek
2018. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
A puncs.hu-n megtalálhatóak.
2018. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ha nem prostituált, hanem átlag magyar közalkalmazott, akkor nem él jól, bármilyen szép is.
2018. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, van aki a szinte semmiből is csinos, és van aki ízléstelen vagy slampos pedig lenne rá pénze. De pasiknál is van ilyen, aki gazdagnak tűnik, csinos ápolt, aztán egy porfészekből jön elő mindennap és sorra derülnek ki a tartozásai. Úgyhogy ne gondold túl, nem mindig lehet megmondani valakiről az anyagi helyzetét.
2018. okt. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
61%
Csinos nonek nincs anyagi gondja. Egyet se ismerek akinek lenne. Ha szep akkor a munkahelyen elore veszik, penzes parja lesz (nem ko gazdag hanem olyan aki megel kulturaltan) igy soha nem lesz gondja a penzzel.
2018. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Utolso: altalanosits akkor ha te ettol jobban alszol. Nyugodj meg attol ez meg nem igaz se nokre nezve se ferfiakra.
2018. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!