Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegeden hol lehet Japán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet Japán, kínai származású lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elvétve szoktam belőlük látni.Nekem nagyon tetszenek,ennek oka hogy van bennük valami kislányos báj,törékenység ami a magyar lányokba már annyira nincs meg.
2018. okt. 16. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cserepes sori piacon, vagy az Anna csarnok egyik üzletében a Mars téren az egyik kedves, fiatal eladónő kínai.
2018. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
rasszista
2018. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes nekem is tetszenek a japán férfiak, mégsem kezdem el fikázni a magyar férfiakat. Komolyan kérdezem, miért kell mindig az ilyen kérdések mellé biggyeszteni egy jó kis rúgást a magyar nők felé?
2018. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akik itt élnek azok már hozzászoktak az itteni férfiakhoz!


Vagyis ha neked azért tetszenek mert kicsi a farkad , akkor tévedsz náluk se rúghatsz labdába !

2018. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tik, károlyi kolesz
2018. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
eddig csak koreaiakkal meg fekákkal találkoztam ott :o
2018. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!