Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha csak úgy eltűnik a lány?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt randiztunk (ő ugyanannál a cégnél, de egy másik épületben dolgozik, korábban nem ismertük egymást). Nagyon jó volt, órákon át beszélgettünk, nevetgéltünk, és úgy éreztem (érzi ezt az ember, hogy ő jól érezte magát velem). Búcsúzáskor nem beszéltünk meg későbbi randit, (arcra)puszival váltunk el. Írtam neki, hogy jól éreztem magam vele, elolvasta, semmi válasz. Eltelt több, mint 1 nap, megkérdeztem, hogy lenne-e kedve valamikor újra találkozni. Elolvasta, de semmi válasz már majd' 1 napja. Nem akarok a nyakára járni, többet nem írok neki, nem keresem, de tényleg nem értem, mert úgy gondolom, megvolt közöttünk az összhang, ezt nem bemagyarázom, hanem érzem.
2018. okt. 12. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ember (nő) egyszerre több bottal pecázik :)
2018. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltűnt az őt már számtalanszor megcsaló expasi, akinek nem lehet nem megbocsátani.
2018. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul érzed! Ha akarna tőled valamit azt hidd el jelezné. Mondjuk egy nap után ne ess kétségbe, valószinű nem te vagy még a legfontosabb az életébe vagy csak simán húzni akar. De ha később se válaszol akkor felejtsd el, mert benézted.
2018. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akar veled többet. S olyan bunkó, hogy nem képes válaszolni, s megmondani neked.
2018. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg ott lapul a sztorid a titkai közt, és akkor azért nem akar túl sokat, mert kellemetlen hogy nem túl tiszta az ügy. :D


Vagy nem akar semmilyen palit, aki már valami komolyat akar vele felépíteni, és azt így szépen hagyja hogy magadtól lecsillapodj.


Ha feltűnően érezted, hogy jól érezte magát veled (tehát megvolt az hogy szándékosan igyekezett ő is "proaktívan" jófej lenni) majd ezek után ennyire élesen csúsztat le téged, akkor pedig direkt azért húzta az agyad hogy az önbizalmára játsszon. Mondjuk valami beakadt a kapcsolatában, ő meg gondolta megmutatja hogy tudna bárki mást is szerezni. Ez a tipikus kicsinyes bosszú. Más ésszerű magyarázata nincs neki.

2018. okt. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tartalékjátékos vagy. Nem akar passzolni mert bejössz neki, de annyira nem hogy dobjon érted valakit. Vagy elfelejted vagy megvárod hogy eljön a te időd és pályára kerülsz.


A másik verzió hogy nem tud dönteni, lehet átgondolja párszor hogyan tovább. Ne sürgesd, ha döntéskényszert érez akkor téged fog dobni.

2018. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted?! Mert egy cseppet nem érdekled..
2018. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyáva és egoista. Gyáva mert kerüli a konfliktust, nem meri a szemedbe mondani az igazat. Egoista mert nem gondol rád, hogy talán az igazsággal hamarabb elfelejted, kevesebb szenvedést okoz, hanem inkább a saját maga számára könnyebb utat válassza és eltűnik...nem kell magyarázkodjon.

Én is pont egy ilyen "kapcsolaton" vagyok túl. Több randink volt, csók, ölelgetés, közös programok tervezése megmiegymás...oszt egyik napról a másikra eltűt. Itt maradtam egyedül és rágódhatok, hogy mit szúrhattam el, mert hát nehezebb túltenni az ignoráláson mint az elutasításon.

2018. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feltalálta a teleportálást, de nem tudott visszatérni. :)
2018. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!