Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem szoktatok olyan provoká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok olyan provokáló kérdezők és válaszolók láttán idegesek lenni, akik azt hangoztatják, hogy csinos nőd nem lesz ha nem vagy helyes vagy gazdag?

Figyelt kérdés
Csomó olyan férfit ismerek, aki nem helyes és gazdag sem mégis tök aranyos igazi szomszéd lány kinézetű cuki barátnőjük van. Néha ez fórum nagyon máshol ár mint a valóság.
2018. okt. 8. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Ki az aki emiatt stresszeli magát? Az ő problémájuk, meg azoké, akik a gyk felnőtt párkapcsolatokat szabálykönyvnek hiszik, és ami itt lefut, arról elhiszik, hogy csak igaz lehet :D
2018. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tarom magam valami trendi szépfiúnak, mégis olyan barátnőim voltak, akikre kikerekedett a többi srác szeme. Jelenleg feleségem van, 40 éves, de sok 20 éves lány megirigyelné a külsejét. Nem én mondom, látom és hallom a környezetemből beszűrődő hangokat. Nincs és nem is volt tetoválásom, nem gyúrtam szét magam, ez csak hab a tortán.

Az van, hogy a titok nyitja mindenkinél ott van, de hát egyszerűbb a könnyebb út és milyen kényelmes a kifogásokkal felmenteni magukat.

2018. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Inkább az zavar, hogy hogyan képesek egyes emberek olyan szintre süllyedni, amilyen válaszokat és kérdéseket képesek produkálni. Vagy talán az elkeserít a jobb szó. Annyi remek dolgot alkotott már az emberiség, erre itt vannak ezek...
2018. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Kamu emberek, kamu történetekkel, kamu élettel.
2018. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Akkor másmilyen életet élsz/élünk. A legcukibb szomszédlány is azzal ment haza errefelé, aki haza tudta vinni kocsival. Velem meg pont akkor szakított meg minden kapcsolatot egy másik teljesen átlagos, szolid csaj, amikor a munkahelyem csődöt jelentett és 22ezer forintból élő álláskereső lettem. És itt olyanokról van szó akik nem járnak plázába, otthonülősebb típusok. Véletlen? Lehet, mindenesetre a tapasztalat mást mutat mint amit írsz. Persze ez csak az én saját tapasztalatom, nem mondom, hogy mindenhol mindenki ilyen. De van ilyen is. (31/F)
2018. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem éri el az ingerküszöbömet.
2018. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ők nem a cuki szomszédlánnyal akarnak járni, hanem bombázókkal. :/

Amit te cuki szomszédlánynak látsz, az nekik átlagos...és ezt már több linkelt képpel bizonyították.


Átlagos férfi szerintük például az alsó képen lévő fiú:


[link]


Átlagos, szomszédlány szerintük:


[link]

2018. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó, a képen tényleg átlagos a srác. Viszont a lány egy beállított PS -elt kép, valamit nagyon benéztél
2018. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, mert sajnos vastagon igazuk van. 33 vagyok, megéltem már egyet s mást, és tőlük függetlenül ugyanezt tapasztalom.

Persze egyszerűbb lehazugozni őket, mint a tényekkel vitatkozni.

Ez az anekdótikus érvelés(i hiba) hogy "láttam valakit, aki olvasott valakiről, aki ismert valakit, aki hallott valakiről, aki összejött egy nem jóképű szegény pasassal" nem állja meg a helyét globálisan.

2018. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!