Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig érdemes küzdeni egy nőért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy nőért?

Figyelt kérdés
A nyáron ismerkedtünk meg, majd egy randi is összejött, ahol elmondta, hogy jelenleg foglalt de ettől függetlenül találkozgathatunk. Én próbálkoztam is ezügyben, de már egy jó ideje nem válaszol ha írok neki. Mit tennétek a helyemben? mivel érdemes még próbálkozni?

2018. szept. 23. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt, de közben randizik? Ha összejön szerinted nem ugyanezt csinálná akkor is? Lehet én vagyok maradi,de ilyen lányért semennyit sem küzdenék...
2018. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semeddig, nőként írom.


És ez igaz is, mivel 11:11 van :D

2018. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem erdemes.

Ha kellessz neki akkor nem mond nemet.

Tapasztalatbol mondom. Sok lannyal randiztam a felesegem elott

2018. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es az a randi csak egy egyszerű találka volt semmmi több, ahol elmondta az igazat, de azt is, hogy a másik se teljesen komoly még.
2018. szept. 23. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is érdemes küzdeni értük, mert nem érdemlik meg.
2018. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme küzdeni értük. Egy ilyen nőért meg pláne nem. Házhoz mész a pofonért?
2018. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!