Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40-es elvált pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es elvált pasik nagy része tényleg csak gyors szexet akar?

Figyelt kérdés
Akkor ezt miért nem vállalják fel? Egy 40-es pasi hányadik találkozásig tud várni?
2018. szept. 2. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én felvállalom, 3. találkáig. :D F
2018. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
40-es férfiként (ugyan elvált nem vagyok): max 3 randi. Ha utána nincs szex, semmi sincs. Nincs azzal semmi baj, ha valaki nem akar velem lefeküdni, viszont ha az időt szeretné húzni, ahhoz legyen kedves mást keresni.
2018. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok elvált, nős sem, biztosan ezért akarok lassú szexet... :)

Az ötödik randi után.

43F.

2018. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én csak titkos szeretőt szeretnék, mert egy szex mentes kapcsolatban élek. És nem igaz, mert amikor elváltam 3x évesen komoly kapcsolatot kerestem, de már nem akarok új életet kezdeni.(igaz akkor közelebb voltam a 30hoz) 41F BP.
2018. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha 18-28 év közötti lány vagy akkot igen. Ha nő akk nem.
2018. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy gyors szexet akar vagy csűnya.

Mivel csak jó pasik érdekelnek, kénytelen vagy a gyors szexszel.

2018. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha felvallanak nem jonne ossze. A noknek kell az erzes hogy o kell a pasinak es nem csak egy luk... nem egyertelmu? Mondom ezt nokent...
2018. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem a szex a központi kérdés, hanem hogy emberileg működjön a személlyel a kapcsolat. Mit érek vele, hogy ezt kipipáljuk, ha semmi közös nincs bennünk?

A harmónia fontosabb, ami az alapja egy tartós kapcsolatnak. Ha hamar van szex, az inkább egy hajszolt, elkapkodott dolog.. vagy pedig direkt csak ennyi volt a cél.

2018. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as:

Igazad van, egyetértek, számból vetted ki a fogpiszkálót. :) F

2018. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a 40-es, hanem minden tapasztalt pasi akit átcsesztek már párszor időhúzással, aminek "bocsmégse" volt a vége.
2018. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!