Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a nagy többségeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a nagy többségeteknek miért a bűnöző vagy annak kinéző pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Minden csinos, dekoratív lánynak olyan pasija van, hogy ránézésből kitelne egy 10 év letöltendő. Az a tipikus agyontetovált, kigyúrt, fülbevalós, rágótcsámcsogós, trikós, flegma római féleség. Ebben mi a jó? Az, hogy "okosba" meg van oldva a megélhetés? Vagy az ágyban jobbak az ilyen pasik? Esetleg sokkal romantikusabbak?
2018. szept. 1. 17:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
#10,sajnos ez igaz, én is ezt látom. Mióta a párkapcsolatot, érzelmeket is lehet forintosítani, azóta majdhogynem ez lett a standard. Nagyon kellett nekünk a vadkapitalizmus...
2018. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

#10 És? Még ebben a kontextusban sincs az ég világon semmi alapja a hőbörgésnek.

Nem fogom megérteni, hogy mégis miért érdekelnek titeket azok a nők, akit ez vonzz. Nyilván vannak olyan nők is, akiknek a pénz a minden, és nincs szükségük romantikára, de ők pont megtalálták a tökéletes párjukat ezekben a bűnözőkben. Miért számít, hogy egy ilyen értékrenddel rendelkező nő nem épp veletek van? Mindegy, hogy ki van veletek, csak legyen rajta lyuk, vagy mi?

Engem pl a legkevésbé sem hat meg, ha a rosszéletű, patkány férfiak, akiket kérdező hoz fel csak éppen legális korú, agyonsminkelt, modellnek kinéző lányokkal járnak. Nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta, hiába tudom, hogy nem kellenék nekik. Nem az én világom, nem az én értékrendem, nem tudnék olyannal boldog lenni, aki ilyen szinten különbözik tőlem.


Nem csak a külső felé kell igényesnek lenni...

2018. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%

#12, a mai átlagférfi nem válogathat. Vagy lejjebb adja, vagy maradhat egyedül. Ha a saját kasztjában is esélytelen, akkor majd pont a szupermodell cicimacákra fog gerjedni? Ugye ezt nem gondolod komolyan...

Egyébként meg pont ti mondogatjátok, hogy a férfi adja lejjebb és lejjebb, ezek után azon akadsz ki, hogy már mindegy, csak lyuk legyen? Nem érzel itt pindurka ellentmondást?

2018. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

#13

Ki mondta, hogy nem válogathat? Ki, hol és hogyan tiltotta ezt meg nekik? Ja, hogy igazából nincs is ilyenről szó, mert ez csak egy kényelmes kiforgás arra, hogy két szalmaszálat ne kelljen keresztbe tenni és így mindent rá lehet tolni a másikra? Nincs több kérdésem.

Én itt nem sűrűn találkoztam azzal, hogy arra bíztatják a férfiakat, hogy adjanak lejjebb az igényeikből, ellenben minden 3. kérdésben arról értekeznek, hogy miért vannak az egekben a nők igényei és ők miért nem hajlandóak ebből engedni.

2018. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, nálam nem döntésre megy a szerelem.
2018. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%

#14, ha válogat, azzal csak a maga dolgát nehezítené. Akinek egy nő se jut, mi a fenének kezdjen el válogatni is még pluszba? A nullát szorozhatod te bármivel, akkor is nulla marad.

Az meg nettó kamu, hogy szerinted semmit nem tesz, csak a kifogásokat keresi.


Ha akarod, szívesen kigyűjtöm neked az olyan kérdéseket, illetőleg válaszokat, ahol a férfiak el vannak intézve azzal az univerzális tanáccsal, hogy "aggyátok lejjebb az igényeiteket", még akkor is, ha az adott pasasnak összesen 2 igénye (kaja és szex) maradt.

2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
#12 valamit félre néztél! Én csak elolvastam a kérdést és láttam a válaszokból hogy senki nem értette hogy mi a kérdés. Nekem nem fáj ha ezek a nők ilyen pasikra buknak, csak pont az ilyen nők vannak elszállva maguktól, holott a szépségüket egy nedves törlőkendővel le lehet törölni.
2018. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, és messze nem plázacica, ezt hozzátenném. Csak mert látom, el lett döntve, hogy akinek ilyen pasik tetszenek, az ribi.
2018. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
#18, egyértelmű hogy nem a jóféle lányok kacsintgatnak ilyen emberekre. Gondolom te magad sem jönnél össze bűnözővel?!
2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szánalmas és nevetséges, hogy leírok egy tényt, és valaki odaokát egy egyszavas üzenetet, hogy "kamu".

Ha már a kést fognátok az ereitekhez, és felvágnátok magatokat, ha nem mondom azt, hogy kamuzok, és tényleg a bűnöző kinézetű emberek jönnek be, akkor hagynálak titeket elvérezni. Mert én mondok igazat, és ti nem vagytok normálisak.


tl;dr: Nem áll érdekemben egy anonim oldalon kamuzni.

2018. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!