Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Őszintén! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Őszintén! Ti összejönnétek egy netes videó blogger férfival?

Figyelt kérdés

A mai internet világában, már sokan egyszerűbben is meg tudnak élni. Nem mindenkinek kell a gyári szalagsor mellett állnia 3 műszakban, hogy legyen egy kis étel az asztalon. Ilyenek pl. a videóbloggerek. Nem csinálnak semmi mást, csak néhány naponta feltöltenek youtube-re egy webcammal készített videót magukról, ahol elmondják pár percben mi történt velük aznap, egy kicsit fantáziálgatnak is az életről, van pár ezer nézőjük és követőjük, és ennyiből már meg is lehet élni alap szinten. Teljesen lószar munkával, viszont mégiscsak megosztod a magánéleted egy részét a neten, amihez szó szerint az "arcodat" is hozzáadod.

Titeket ez zavarna társkeresésnél?



2018. aug. 30. 09:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, egy nekem nagyon szimpatikus, RadBrad, neki már gyereke is van. Aránylag vicces gameplay videókat csinál, rengeteget hibázik bennük, de valamiért én őt nagyon bírom, persze személyesen nem ismerem.
2018. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most nem az igényes, oktató jellegű videó bloggerre gondolok. Hanem valóban az olyan típusúra, aki elmondja, hogy megborotválkozott, meglátogatta a szüleit vidéken, elmondja a véleményét a vidéki emberekről, aztán hazament, megtisztította a macskája szőrét és stb. tehát teljesen kommersz tartalom. Ilyennek is vannak követői.
2018. aug. 30. 12:57
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, ez miért idegesít téged.

1. nem érdekel, nem nézed

2. hülyék offline is vannak, attól még nem járnak velük többen, hogy többen nézik, hogy hülyék.


3. a népszerű, okos, tehetséges és még jóképű férfiakat pedig offline és online is imádják a nők, ebben sincs semmi meglepő.

2018. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ha nő lennék, VKÁ-val járnék. 😂
2018. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan? Ebből meg lehet élni?


‘tsába, tanultam egy csomót, elmentem komoly munkahelyre dolgozni, építettem a karrierem, és most kell megtudnom, hogy elég lett volna kiblogolni, hogy reggel a kávé után fektettem egy barnát.


Mekkora content istenem

2018. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A web annyira elterjedt manapság, és annyi az unatkozó, élettelen ember, hogy bizony még akár abból is meg lehet élni, ha kibloggolod mekkorát kuláztál reggel, mert rengeteg buta proli van akiknek még az is tetszik. Az internetben a lehetőségek korlátlanok, és nagyon könnyű pénzszerzési lehetőség.
2018. aug. 30. 13:58
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jól kijövök vele, nem zavarna. Bár szerintem ez nem egy életcél. Ha fejlődne, lenne karrierje, akkor oké
2018. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
El se tudnád képzelni, milyen ostobaságokon tudnak röhögni a munkások, és adogatják körbe az okostelefont amikor látnak valami hülyeséget, és nyomják a lájkokat és a megosztást ezerrel. Simán meg lehet élni akármilyen kommersz blogger vagy.
2018. aug. 30. 14:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak nem minden a pénz. Nem ismerek bloggereket, de ha nevetség tárgya valaki, az miért jó? Én nem tudok az olyan emberre felnézni, barátilag sem, aki azzal keresi a pénzt, hogy proliknak meséli, milyet szart.
2018. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#14


Inkább Kiki! XDD


😂😂😂😎😘😍

2018. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!