Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondák, ha holnap helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák, ha holnap helyesen ébrednétek fel és megkaphatnátok álmotok nőjét rámozdulnátok?

Figyelt kérdés
Mert én nem, van egy csaj akit nagyon szeretek, de nekem így nem kéne, ha ő kezdeményezne, akkor is elutasítanám, de szerintem mindenki mást is.

2018. aug. 29. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok vele. Itt sírnék a Gyakorin akkor is.
2018. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Kezeltesd magad kérdező a rondaságon nem lehet változtatni , de a reális gondolkodáson és a mentális egészség javításán igen! Vannak olyan nők akik a ronda csávokra izgulnak.
2018. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A rondaságon is lehet változtatni (akár műtéttel), szóval van reális alapja is a kérdésnek.
2018. aug. 29. 00:37
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs igazad Kérdező, amikor azt mondod, h neked így nem kellene a nő, aki tetszik... ez már csak egy hisztis/sértett ego. Mondok egy példát rá, h értsed. Tegyúk fel, én egy túlsúlyos nő vagyok, a szülések miatt megereszkedett a mellem. Lefogyok, kitartó életmódváltozással és a melleimet plasztikai sebész segítségével rendbe rakatom. Nos, a te logikát szerint el kellene hajtanom azt a férfit, akinek az előző alakom/mellem nem tetszett. De, miért? Mert, neki sem tetszett, amit látott ugyanúgy, ahogy nekem sem tetszett, amit láttam?! Miért büntessek vkit olyanért, ami tényleg nem volt vonzó??

...... Na, ezért mondom azt, h a sértett egód beszél belőled, nem a valóság (amit, te is tudsz, h mi az).

2018. aug. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy el kéne hajtanod, és én se büntetésből hajtanám el, én megértem, hogy rondán nem kell az ember, meg én se vagyok különb, én is nézem a külsőségeket nyilván, ember vagyok én is.
2018. aug. 29. 01:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Ő az egyetlen lány, akiben megbízom, senki máshoz mégcsak hozzáérni se tudnék.
2018. aug. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#2 Nem mondod komolyan ezt a ronda fétises'nő. ....:D
2018. aug. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
egészség kéne édesapám..nem minden a jó külső
2018. aug. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem ez az állatian alapdolog fontos az életemben.
2018. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább minden nőt levegőnek néznek, akárhogy kéreti magát, hadd tudják meg, milyen is az.
2018. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!