Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életem első szakítása után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első szakítása után lehet, hogy soha többé nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

16 éves koromba jöttem őssze egy lánnyal 20 éves koromig tartott és most fél éve,hogy vége lett.

4 éven keresztül távkapcsolatba voltunk de egyikünket se érdekelte,idén nyáron kértem meg volna a kezét annyira komolyan gondoltuk mindketten, közös jövő,együtt élés.

Viszont igen,szakított mert már nem szeretett úgy mint rég és még élni szeretne.

Én azóta vagyok úgy,hogy soha többé nem akarok barátnőt mert úgy is vége lenne és csak idő,pénz és saját lelki állapotom pocsékolása lenne,de még is néha eszembe jut,hogy milyen jó lenne valakivel együtt lenni,élvezni az életetet,közös élményeket szerezni.

A haverokkal próbálom meg elterelni a gondolatom erről,de mégse lehet velük pl karácsonyi vásározni vagy romantikázni és nekem ez valamikor nagyon hiányzik.



2018. aug. 22. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Majd elmúlik. Fiatal korban az emberek azt hiszik semmit nem bírnak ki. Az élet annál eseménydúsabb, mintsem az első pofon után máris kifeküdjünk. Lesznek ennél keményebb élményeid is, és kapaszkodj meg, azt is túl tudod élni.

Az ember egy szívós faj. Bízz magadban! ;)

2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes hogy ezt érzed. És az tök jó hogy ennyire komolyan gondoltad de lehet hogy később szétmentetek volna (ha most nem) pont amiatt hogy ennyire fiatalok vagytok.

Nem vagy még túl rajta és egy darabig nem is leszel. Klisé lesz amit mondok, de idővel jobb lesz. És később még kaphatsz kedved a barátnőzéshez:)

2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Az első nagy szerelem után mindenki ezt érzi. Aztán megy tovább az élet. Ha nem megy, akkor keress fel egy pszichológust, ne ragadj benne!


Amúgy csak egyszer lesz olyan, hogy nem lesz vége :D Érdemes keresni azt az egyet!

2018. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, amíg az anál el nem választ. :D
2018. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje volt a szakítás, de valószínűleg ezért gondolod ezt, mert nem vagy még túl ezen a dolgon.

Viszont ettől még általában tanul az ember, és sajnos rájön, hogy ezek a holtodiglan-holtodiglan kapcsolatok nem léteznek. vagy csak nagyon kis százalékban, és ott is sokszor már csak az van, hogy a gyerek hitel, vagy a megszokás tartja össze a feleket, vagy mert már öregek és beszűkültek a lehetőségek.

Szerintem egy párkapcsolatban a legfontosabb, hogy az ember a jelenbe kiélvezze, tart amíg tart, aztán ha egyszer vége, ez van, mondhatni az élet természetes rendje, tovább kell lépni.

2018. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!