Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, akivel egy helyen dolgozok, de sosincs alkalmam beszélni vele. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy lány aki tetszik, de sajnos hiába dolgozunk egy helyen, mikor en jövök ő mar megy, és legjobb esetben 2-4 perces kis "ablak" van arra, hogy bármit kérdezzek tőle ebbe meg csak mindenféle standard dolog megy.


Mit tudnék tenni? Közösségi oldalon ismerősöm az odáig oké, de nem tudom, hogy így relatíve ismeretlenül mit tudnék irni. (Mert nyilván, nem lenne sok ertelme egyből a lenyeggel,ugy hogy nem is ismerem igazan)


Valami tanácsotok lenne esetleg? Bármi, mert bar élőben nagyon megy a beszéd, internetet meg nagyon nem. :/


2018. aug. 7. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd randira
2018. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szia! Ne haragudj, hogy szinte így ismeretlenül zavarlak, eddig nem volt túl sok alkalmunk beszélgetni a munkahelyen. Ennek ellenére nagyon szimpatikus, kedves lánynak tűnsz, szívesen megismernélek egy kávé mellett."

Nekem 23 éves nőként ez jön be. Nem kell a melléduma, csak egyszerűen az igazság. Ha szimpatikus vagy úgyis elmegysk veled, de ha nem jössz be, akkor úgysem. Ennyi. De majd itt a sikertelen srácok úgyis kijavítanak, hogy egy nőnek az oltás kell, meg az aranyfux vagy mittudomén micsoda, hiszen ők nyilván jobban tudják.

2018. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"De majd itt a sikertelen srácok úgyis kijavítanak, hogy......." olyanokat ismerek 😅


Igazából sosem volt kommunikációs gondom, barkivel el tudtam beszélgetni. Csak nem tudom hogy igy egyből a lenyegre térve,hogy működnek a dolgok...az előző két kapcsolatom is alakult, hogy eleg sok időt töltöttem velük és ugy kialakult. De ha szerinted is így a leg célravezetőbb, akkor megpróbálom:D köszi

2018. aug. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!