Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi felhasználók! A mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi felhasználók! A mögött mi van, hogy évek óta ismertek egy nőt, és sokáig csak úgy bántok vele, mint egy ember a többi között, aztán egyszer csak elkezdtek rá nyomulni, s minden megváltozik?

Figyelt kérdés
Közben nem történt semmi, a nő viszonyulása nem változott felétek. Ilyenkor ez miért van, hogy egyszercsak???
2018. aug. 6. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó darabig csak talonba tartott és most már "nincs ló, jó lesz a szamár" elv alapján rád került a sor. :)


Hány évesek vagytok és milyen sűrűn találkozatok?

2018. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

2 lehetőség.


Első az, hogy nem talál jobbat, ezért megelékszik ezzel a felhozatallal, ami az ismertségi körében valószínű a legalja. Ezzen nem az adott férfit vagy nőt minősítem, de nekek is volt sokszor olyan, hogy mindegy ki csak valaki...


Második meg az, hogy az adott nő valamiért megváltozott a férfi szemében. Vonzóbbá vált, esetleg valami újjítás feldobta rajta az érdeklődését. Megint csak saját példa...volt egy átlagos nő, az eredeti haja színét átfestette, máshogy is hordja és olyan szép lett az arca is tőle, hogy nekem azóta is nagyon bejön. Viszont koccolt engem, mondván egyszer kedves máskor bunkó vagyok

2018. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez érdekes, igen a hajam!!!
2018. aug. 6. 20:16
 4/8 A kérdező kommentje:

Mármint, annyira nem lehetek legalja, sokaknak tetszem, csak ez a férfi mégis megdöbbentett, mikor előállt a kezdeményezéseivel.

Köszi a választ!

2018. aug. 6. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet Te voltál az aki bejött nekem :DD csak nem vagyok akkor annyira bunkó :D
2018. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TKP zavar, vagy tetszik neked, hogy hirtelen bejössz egy férfinek?
2018. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

TKP lesz! Pedig sok férfinek bejövök! :D Mégis!!

Volt sajnos okom rá egy leépítő kapcsolat alkalmával begyűjteni.

2018. aug. 7. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig párkapcsolatban volt, ezért nem flörtölt másokkal, de azóta szakítottak és most újra egyedülálló.
2018. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!