Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy első randin így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy első randin így viselkedett?

Figyelt kérdés
Szinte csak magáról beszélt. Ölelt és megcsókolt többször is, de én ezt inkább nyomulásnak éreztem. Még meg is jegyezte, hogy én magamtól miért nem öleltem, illetve csókoltam meg. Azt mondja nem tudja mit csinált volna, ha nem hagytam volna ezeket a dolgokat. Még az is előfordult hogy hosszú ideig ölelgetett, erre mikor szabadultam volna, akkor azt mondta hogy miért zavar ez engem hogy ő még pluszban melegít ebben a nagy hőségben.
2018. aug. 2. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve azt állította magáról hogy ő egy jószívű ember.
2018. aug. 2. 13:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy neked ez így bejött e.. De láthatólag nem. :D

Hány évesek vagytok?

2018. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Reszemrol nem lenne masodik randi.
2018. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ez annyira attól függ. Volt olyan fiú, akivel neten a találkozó előtt már olyan mély módon, és sokat beszélgettem, hogy egyáltalán nem volt furcsa, hogy megcsókolt és megölelgetett, s volt olyan is, akinek ezt a randi végén sem hagytam, mert nem volt meg mögötte a valódi fedezet, a tartalmas kapcsolat, nem tartottunk még ott érzelmileg.

Ha te így le vagy hidalva, nyilván, hogy nem volt ennek még ott helye akkor.

Számíthatsz rá, hogy a második randin sem fogja vissza magát, kivéve, ha királynő módjára tudtára adod, hogy veled ezt nem lehet megcsinálni, várja ki az időt, ami szükséges ehhez.

Te döntesz. Csak légy következetes, és a szerint kommunikálj és cselekedj.

2018. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tolakodó, beképzelt alak. Szerintem nem lenne 2. randi.
2018. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként válaszolok, megmondom őszintén ,ha így viselkedik az első randin, akkor valószínűleg akaratomon kívül valamilyen tudatmódosító szert tettek ( volna) az italomba😀
2018. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 3.14159265357989 ***** válasza:
90%
Ez nekem nagyon furcsa, én tuti nem viseltem volna el a helyedben, ha nem esik jól. Szerintem tisztázd vele, hogy te még nem tartasz ott. Ha csakugyan olyan jószívű meg kedves, mint mondja, akkor szerintem megérti. :)
2018. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha velem randizik, nem lett volna csók. És ha ezt furcsállja, hogy nem akarok, akkor félbemarad a randi. 22/N
2018. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 peca1000 ***** válasza:

Ez egy elmebeteg, nyomulós pö....cs.


Az első nyomulós mozdulatnál finoman elutasítod, és megmondod, hogy ez így túl gyors.


Ha nem ért a szép szóból, hangosan kikéred magadnak, és elküldöd a pi....csába.

2018. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!