Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segítsek a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a legjobb fiú haveromnak h tudjon csajozni és ne legyen depis?

Figyelt kérdés

10 éve a legjobb barátom és minimálid vonzalom sincs köztünk milyelött valaki azt mondaná járjak én vele stb.

Nos a srác 21 éves és kicsit fura. Csúnyán fogalmazva nem a leghelyesebb. Nem nagyon tud csajozni és hiába segítettem neki mimdig h picit változzon olyan mintha semmi értelme nem lenne. Valamiért mindig olyan csajok jönnek be neki akik szó szerint leszarják. És mindig azzal jön h szerinte nincs olyan nő a világon akinek tetszene. Emiatt már nem tudok mit mondani neki és érzem h egyre jobban depressziós lesz. Mindent probáltam. Bulizni elmentem vele de ott is lekopintotta egy csaj azért azóta nem jön velem buliba meg mással se. Egyetlen egyszer szexelt csajjal az is később lekoptatta őt. Pedig nem egy nyálas bájgunár szimplán annyi h nem olyan mint a kora beliek túlnyomó többsége. Sajnálom is emiatt mert tényleg megérdemelne egy kapcsolatot.



2018. júl. 18. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt elolvastam és elgondolkodtam, hogy miért írták ki ezt rólam, mert annyira stimmel. Bár depressziós nem vagyok.


Megmondhatnád ki ez a srác, tuti jókat söröznénk és beszélgetnénk.

2018. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ekkora balek hozzáállással jobb is, ha hagyod.

Ha valakinek ez se megy, mi lesz később?

2018. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szó szerint leszarják? Azért ez elég beteg.
2018. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele sokat a nőkről. Mit szeretnek, milyennek találnak egy vonzó pasit. Stb... Ne akarj neki minden áron nőt szerezni. Főleg ne szórakózó helyeken.
2018. júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ronda, akkor jobban jár, ha nem erőlteti az ismerkedést.
2018. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem a leghelyesebb" tehát ronda.


Adhatsz neki bármilyen tanácsot, semmi nem fog működni, mert a lányok már azelőtt eldöntik hogy le fogják koptatni, mielőtt egyáltalán megszólalna.


De amúgy ha te magad sem járnál vele akkor mégis mit hiszel hogy majd más fog?

2018. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én alap h nem járnék vele mert nekem 6 éve van barátom. Meg 11 éves korom óta ismerem és egyikünk se vonzótdott a másikhoz egy kicsit sem. Nem mondanám annyira rondának mert azért mem egy zokni szandálal + pehely bajuszka fajta. De mondtam h kicsit adjon magára erre azt mondta nem változtatja meg a stilusát senki miatt. Aztán volt h néhány barátnőmmel probálkoztam. Csak annyiban segítettem h össze hoztam egy talit h megismerjék egymást. De egyik lányt sem érdekelte úgy. És annyi elutasítást kapott már h szar nézni ezt tényleg. Beszélgettem vele a nőkről de hiába. Mikor ott van egy lány elött túlzottan is kedves és érdeklődő. Ami nem lenne baj csak más lányok ettől megijednek. A párom is probált segíteni de semmi. Annyi lett h 2 hétre összejött egy csajjal akit meh tudott dugni.
2018. júl. 19. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Milyen szerencsés barátod van kérdező.

Nekem miért nincs egy ilyen segítőkész lány barátom, mint te?

2018. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Ennyit tudok erre írni:


A helyes, jó képű srácok udvarolnak a hölgyeknek-,

A rondák meg zaklatják a nőket...


Ezzel sztem el is mondtam mindent!

2018. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, azzal hogy még a párodat is bevontad az ügybe még túl is teljesítettél. Sokat tettél érte. Ha őt nem érdeklik a tanácsok és nem akar változtatni, akkor hagyd. Az ilyen csökönyös szamarakkal nem lehet mihez kezdeni. Ne vedd a válladra az ő terheit, ha akar valamit akkor majd kérdez - de csak hogy aztán ne fogadja meg a tanácsodat.
2018. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!