Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtudom e talalni a boldogsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudom e talalni a boldogsagot egy parkapcsolatban, föleg ha masodik helyen vagy?

Figyelt kérdés

Nagyon vidam vagyok es kedves , nyilt es szivesen ismerkedek, sokat hunorizalok, de nagyon erzekeny vagyok es elvarom h a partnerem eleteben fontos legyek , legfontosabb , ha lehet

Volt baratom mondta h fel velem kavezni mert rögtön kezdem boncolgatni a kapcsolatunkat .

Igy is volt mert nem haladt a kapcsolat elöre, nem akart elkötelezödni es en papoltam, ahelyett h vagy elfogadom a helyzetet vagy szakitok .

Aztan szakitott ö , megvartam amig a masik lep

Most mar több tapasztalattal a hatam mögött , ha egy ferfi nem adja tudtomra egyböl h bejövök neki , es úgy erzem h kene megint papoljak inkabb felreallok

Anyam szerint nem adok idöt a kapcsolatoknak , de ha megis megteszem a rossz elöerzetem ellenere megis kiderul h nekem volt igazam

Könnyu annak a nönek nem cirkuszolni , akinek a ferje huseges es mindent megad neki

Nagyon sok keseruseget gyujtöttem magamban össze , es nagyon sertödekeny is lettem , megharagszom es nem bocsajtok

Persze nem mutatom ki ha valaki sikerul megsertsen mert ha megsert akkor epp ez volt a celja es akkor minek szerezzek neki örömet, h kimutatom h faj?

Ti hogyan viselitek el a kompromisszumot ?



2018. júl. 5. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy ha passzolsz a másik féllel akkor ilyen gondok nem lesznek egyáltalán illetve teljesen mást is érzel mint az eddigi tapasztalataid alapján mivel megért,illetve valamilyen szinten ő is érzékeny,szeret boncolgatni témákat,komolyan beszélgetni a jövőről szóval neki is hasonló a stílusa/személyisége/célja mint a tiéd. Ezt egyből letudod szűrni egy idő után. Én is nyílt vagyok,sokat humorizálok illetve érzékeny vagyok de szintén a tapasztalataim alapján jóval elővigyázatosabb vagyok illetve nem rohanok rögtön egy párkapcsolatba mihejst érzem hogy ez tök jó. Ahhoz bizonyítania kell valamilyen szinten de szerintem ez mindenkinek alapvető dolog aki sok csalódáson ment már keresztül hogy jóval tapasztaltabb és nem akar ugyan abba a hibába bele esni.
2018. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idő után nem haladt a kapcsolat előre? Elköteleződés alatt mit értesz pontosan? Én úgy érzem, túlságosan sietteted a dolgokat, anyukádnak adok igazat. Nem szabad semmit elsietni! A megsértéses dolgot nem igazán vágom...helyzetfüggő a dolog, nem feltétlen akart megsérteni az, aki megsértett, illetve a megbocsátás egy fontos dolog! Persze attól is függ, hogy mit kell megbocsátani. Milyen dolgokon sértődsz meg?
2018. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a képlet pofon egyszerű és neked van igazad: ha egy éfrfi akar valamit, azt tudatni fogja veled és érezni fogod. Nekem is maximálisan ugyanez a tapasztalatom mint neked. Ahol neked kell azon pörögnöd, hogy haladtok-e valamerre, ott nem haladtok akkor semerre, mert a másik fél nem akarja azt annyira.


29n

2018. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igy van utolsó
2018. júl. 5. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom a nőkkel ..31f..mindegyik csak buli pia baránők..körül forog..
2018. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!