Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek kevésbé "needy"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé "needy"?

Figyelt kérdés

Mindig azt tapasztalom, amint elkezdek közeledni valaki felé, már egyből elgondolom hogyan alakulhat, persze jóhiszeműen, olyan dolgokra gondolva, amik nem fognak úgysem megtörténni. Aztán kisebb apróságokon felhúzom magam, például, ha a másik mondjuk nem ír vissza hamar, mondjuk ezen már dolgoztam, a hamar itt már egy 4-6 órás intervallumot jelent. (és nem akkor amikor potenciálisan aludhat)

Egyéb needy-s dolgaim vannak, mint aki szeretné magát szeretve érezni.


2018. jún. 4. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom ez részben a tapasztat hiánya, majd hozzászoksz, hogy nem kell egymáson lógni non-stop. Nem divat ma már dolgozni se. Internetkapcsolat van az én munkahelyemen is, csak én nem vgayok olyan, hogy egéaz nap a telefonon vagy a laptopon lógjak.
2018. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Diavolino44 ***** válasza:
85%
Csak ugy tudz nem needy lenni, ha van eleg sok lany akivel lehetne valami. Ezert kell minden alkalmat megradni, s ismerkedni. Ha tetszik egy lany menj oda s mond el. Ha napi 10 csajszit megszolitast megszunik a needyseg. Ezt tapasztalatbol mondom, kit erdekel, hogy visszair? majd az 5-bol egy ugyis visszafog. Azert ir vissza mert o erdeklodik irantad. A tobbi meg nagyjabol leszrja, csak mint egofenyezes tart, annak jo leszel. S akkor kitudod szurni ki az akivel tenyleg erdemes foglalkozni, mert az varni fogja, hogy irj neki.
2018. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindamellett, hogy iszonyúan irritáló ez az erőltetett angolszászkodás, nyilván olyasfajta lehetsz, aki képea számonkérni a másikat, hogy miert nem ír vissza. Rossz irány, engem pl első ilyennel bárki el tud riasztani.
2018. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!