Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők,175-180 centi felett! Lennétek kapcsolatban nálatok alacsonyabb 175 centis férfival?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori, hogy nálatok alacsonyabb férfi tetszik és ti kezdeményeztetek?

Ha már voltatok ilyen helyzetben mi vonzott benne?

Ugye nem csak szórakozás vagy ilyesmi?



2018. máj. 29. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Mindjárt jönnek a kommentek, hogy az én pasim 140 centi és én udvaroltam neki, én meg 120 vagyok, és nem győzöm levakarni magamról a csajokat, stb. Ne hidd el!
2018. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Van ilyen ismerősöm, igen.


A nő... 183 biztosan van, a pasi meg 170, mint én. Azt leszámítva, hogy furcsán mutatnak, már gyerkőcük is van, szóval szeretik egymást.


:)

2018. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha tetszik, akkor igen.

Persze most biztos álszent vagyok, hazudok stb... hagyjuk, nekem aztán mindegy, ki hiszi el és ki nem.

2018. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem kezdek nálam látványosan alacsonyabb pasival.
2018. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2 centivel alacsonyabb nálam, szóval simán. De nem tudom, egyáltalán kellenék-e neki. Egy másik kérdésben már kiderült, hogy a magas nő zsiráf.
2018. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. 1-2 centi belefér, ha nagy a szerelem, de hülyének tartom azt, aki pont a magasságom miatt vágyik rám, aztán az orromig ér...
2018. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

179 vagyok, a 175 még beleférne, ha a pasit sem zavarná a dolog.


Magasságtól függetlenül szoktam vonzónak találni férfiakat, de nem kezdeményezek senkinél, mert egyelőre nem szeretnék kapcsolatot (nem, "pasifelhőm" sincs és nem, nem is dugok senkivel).


Eddig soha nem a kinézete vagy a magassága miatt vonzódtam senkihez, hanem amiatt, hogy megismertem és szimpatikus volt a személyisége. Nekem ennyi bőven elég egy átlagos külsővel párosítva.


Nem szórakozok senkivel.

2018. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki nagyon megfog, az a pár cm nem számít!

Az exem 165 cm volt, én 172 cmvagyok. És én vagyok a nő. Semmiben sem gátolt minket. Egymás mellett furán néztünk ki elvileg, de lesz..rtuk. :)

4 évig voltam vele.

2018. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


#1 konkrét és többször megesett szituációk miatt kéredezem, kiváncsi vagyok más szemszögekre is.


#2 ritka, de azért minden nap látni egy-két ilyen párt


#3 elhiszem, ne egyél meg :D


#4 igen, ez a megszokott vagy átlag. Hány cm különbség ami látványos?


#5 az csak adott személytől függ, hogy te kellenél neki, aki szerint meg zsiráf vagy az megint egy másik személy. Mindenkinek meg van a saját ízlése és véleménye. Ne vedd magadra.


#6 úgy érted, hogy tárgyasítana, mint valami trófea? Az lealacsonyító. Ha az orrodig érne az zavarna, feltéve hogy nem amiatt tetszel neki? Az egyik konkrét esetben ahol a nő kezdeményezett még a váll szint is necces volt, másfél fej kb. Igazi vonzalom lehetett?


#7 tartsd meg a jó szokásodat, hogy nem szórakozol senkivel. Én felszínesebb vagyok, mert a személyíség mellett fontos, hogy külsőre is tetszen, szexuálisan is vonzódjak.


#8 mivel fogott meg? Szerintem is csak 2 emberen múlik, hogy összeillenek vagy sem.

2018. máj. 29. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam, hogy a külső egyáltalán nem számít, csak simán nagyobb igényeim vannak a személyiséget illetően. Kisebb testi hibákat, előnytelenebb tulajdonságokat nálam bőven kompenzál, ha az illető amúgy a "lelki társam".
2018. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!