Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda külsővel hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda külsővel hogy lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 12:04
1 2 3
 11/25 Ypszilon1980 ***** válasza:

#10:

Én nem azt mondom, hogy csak akkor. Ő viszont a saját külsejével nincs megelégedve, így más se lesz.

Én sem vagyok se jóképű, meg semmi, mégis voltak olyan szép barátnőim, hogy magam sem hittem el.

2018. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Így is ugyanúgy bullshit. Nem számít, hogy te magad elégedett vagy-e a külsőddel, az még csak nem is látszik kívülről. Ha jól nézel ki, tetszel a nőknek. Ha nem, nem. Ennyi.
2018. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, ebben van valami, bár az én tapasztalatom az, hogy aki nem néz ki jól vagy valóban ronda, az is találhat párt, csak kb. 20x annyi nővel kell randiznia.

Más kérdés az is persze és ez valóban igaz, hogy a nők a külsőre mennek, szóval egy buliban nem sok az esély. Talán baráti körben, ahol meg is tud ismerni a csaj.

2018. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy esélytelen. Egy nőnek vagy az első pillanatban tetszel, vagy soha nem fogsz. Az általad írt helyzetben, baráti társaságban való ismerkedésből legfeljebb barátság lehet, ha a férfi nem néz ki jól.
2018. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, hát szerintem ez nincs minden esetben így, de elfogadom az érvelésed.
2018. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy "rondátlanítod" magad. Erre pedig szinte bárki képes, feltételezem, nincs három fejed és a mellkasod közepéből se lóg ki egy szarv.
2018. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hogy rondátlanítsam magam? Nincs elég pénzem egy rendes arcműtétre se.
2018. máj. 6. 13:12
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor rinya helyett keresd meg. De 30 év alatt kb. egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan férfit láttam, akin tényleg már csak a műtét segíthetne.
2018. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Akkor még mi segíthetne rajtam a műtéten kívűl?
2018. máj. 6. 13:29
 20/25 anonim ***** válasza:
Kezdetnek pl. edzés, új frizura + arcszőrzet, öltözködés, ápoltság, búvalbszott arc helyett valami előnyösebb arckifejezés stb.
2018. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!