Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos döntés részemről azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos döntés részemről azért lemnondani a nőkkel való ismerkedésről, mert véleményem szerint az összes elutasítana?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 19:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
És ki a franc vagy te, hogy mások helyett előre eldöntöd, nekik mi lenne a jó vagy mi nem? :D
2018. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy ostoba döntés
2018. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
80%
Én azt csinálom, hogy ideig-óráig feladom. Aztán mindig elkezdtem újra néhány hét után... Ismerkedem, nagy ritkán randizom, jön a törvényszerű elutasítás, és az egész megy elölről.
2018. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%

Ostoba döntés lenne.

Inkább azon változtass, hol keresed a lányokat. Ezrével vannak olyanok, akik hozzád hasonlóan szenvednek a magánytól, mert te és a hozzád hasonlók a ránézésre jó nőket próbálják meg becserkészni.

Elárulom, hogy a kevésbé szemrevalóak hálásak lennének, ha érdeklődést mutatnál irántuk. És meg fogsz lepődni, hogy mennyire nyitottak a párkapcsolatban, gyakran sokkal szenvedélyesebbek, mint a "jó nők".

A megszokás nagy erő, pár alkalom után rájössz, hogy akit először csúnyának, vagy teltnek gondoltál, az "megváltozott".

2018. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem igaz, hogy az “összes” elutasítana, DE természetesen úgy döntesz, ahogy akarsz.

Sokan azért nem akarnak kapcsolatba lenni, mert ha kerülne is nõ nekik, akkor se tudnák szeretni, érzelmileg nem úgy alakul az életük, ahogy szeretnék, ezért nehéz. Ez nem csak arról szól, hogy tudsz-e szerezni egy nõt, vagy sem. Aki érzelmileg kiégett, az nem csoda, hogy feladja.

2018. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell feladni. Ha nyugodtan éled az életedet, akkor jön az magától. Én is így voltam, kb. 20 éves koromig. Befeszültem, idegeskedtem az ilyen dolgok miatt, de elkezdtem dolgozni, a karrieremet építeni, és 23 éves voltam, amikor jött az első nő az életembe. Ő szedett fel. Azóta volt másik két barátnőm is, köztük a jelenlegi, pedig nem vagyok jóképű.


29/F

2018. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%

Ronda, kövér lányoknál próbálkozz. A vékony lányok csak a prémium kategóriás fiúknak adják magukat. 30 feletti vékony nők meg már csak a gazdag, földre szállt adoniszoknak a játékszerei. 40 feletti vékony nőkhöz meg már maga az Atya úristen sem mer szólni, mer oda már ő is kevés.


Összefoglalva: kerüld a vékony csinos lányokat, maradj az elhízott, a férfiaknál sikertelen nőknél. Ha nem is tetszik az nem baj, lehet hogy az idő múlásával lejjebb adod az igényeid. Amúgy az van, hogy egy átlagos fiúnak még lehetnek sikerei elvétve, de férfiként már mindez alulról súrolja a nullát. Szóval a VÉKONY, CSINOS lányokat kerüld el nagyívben, ők csak egy maroknyi szépfiúnak születtek le erre a világra. Ők inkább maradnak egyedül, ha nem jön össze a kockahasú olasz csődör.

2018. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
Én is úgy gondoltam mint ahogy az utolsó leírta. Most van egy lány akinek tetszem de nekemő nem tetszik és érzem, hogy bármennyire is akarom nem működik.
2018. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell, hogy mindenki tessék neked. De látod, hogy van esély, és majd akad olyan, aki nem fog taszítani.
2018. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Igen, ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. :D
2018. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!