Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az az öt dolog, amivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az öt dolog, amivel egy átlag férfi kinézetét leginkább javítani lehet, a drága értéktárgyakon és a szteroidos izmokon kívül?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 08:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha pocakos vagy,menj el edzeni,változtass az étrendeden.Ha kopaszodó vagy,borotváld full kopaszra. Ha szereted a szakállt,vágd fazonra.
2018. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Egy H lemaradt, Karinthy.



[link]


Bár nem átlag kinézetű, de például ez egy magabiztos tekintetű, humoros kinézetű férfi, ha mondjuk gyúrással leedzene 10 kgt, vagy ha jó haja lenne meg szakállat növesztene akkor sem mennél el vele randizni, nem?

2018. ápr. 21. 08:59
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Én elmennék. :) Ha, mindezeket megcsinálja, már rossz hapsi nem lehet. Teljesen rendben van.
2018. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

"Humor, akkor ha Karinty, Rejtő, vagy egyéb könyvet tartva a kezében egy nevető pocakos, kopaszodó, őszülő, szemüveges ember van a profilképen, az neked nagyon tetszik?"


Inkább Karinthy, nekem Rejtő kevésbé jött be.

Egyébként, ha nem mindenből a lehető legszélsőségesebb verziót képzeled el, akkor a párom pont így néz ki.

Nem vékony, nem gyúrós, de nem is elfolyós 150 kilós kis hasa van. Enyhén kopaszodik oldalt, de rövidre vágja a haját és jól áll neki, ahogy az enyhe őszülés is. Stílusos, jó szemüvege van. Jól öltözködik, ápolt, jó illatú. De alapvetően nem ez fogott meg, hanem hogy hasonló az értékrendünk és az érdeklődésünk is. Művelt, intelligens, van humora és megbecsül engem.


Meg azért van különbség ez:

[link]


és e között:

[link]

(pedig itt a második még csak nem is ősz..)

2018. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, de aranyos kis állatkája van! :) Meg kell ismernem ezt a férfit! :DD
2018. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Lazy Lover ***** válasza:
0%
gondoltam hogy be nyögik a humort meg hogy huzzál fodrászhoz kamu dumát...
2018. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Diavolino44 ***** válasza:
66%

1.) Testalkat. Nem kell hozza sok ido, 6 honap alatt odafigyelve heti 3 oraban mar siman egy jo fizikumot ki lehet

2.) haj. Csatlakozom az elottem irohoz, markansan befolyasolja a megjelenest. Itt erdemes akar kolteni is ra, hogy elmesz 1 szer egy igazan johoz, s kitalaltok egy stilust, ami divatos es passzol a szemelyisegedhez/adottsagaidhoz.

3.) arcszorzet, viszont ez eleg lutri mert van akinek borzalmasan all. De a mostani trend a 3-5 mm. Nekem az ennel hosszabb nem szexis, hanem telapos benyomast kellt. De van aki azt szereti.

3.) oltozkodes. Az oltozkodes egy nema hierarchia rendszer, elarulja, hol helyezkedsz el a tarsadalomban vagy legalabbis hol szeretnel.

Ez mar penzbe kerul, de itt sem kell elszallni, nekem nem egy cuccom van turibol vagy kinaibol. Az szamit, hogy jol alljon. Ha jol oltozkodsz az fel siker. Legyen egy stilusod. En a sportos elegansba talaltam meg magam. Slim fit feher ing egy feszesebb farmerral, s egy dragabb borcipovel (erre erdemes kolteni, mert az olcson latszik, hogy olcso) szinte hozzadfognak odamenni a lanyok.

5.) ora. Egy igazi ferfinek van egy oraja. Irtad, hogy draga kiegeszitokon kivul. En kaptam 5 eve egy szep orat (kb 30e volt), igy ilyen gondom nincs. De ha nem akarsz kolteni sokat akkor kinabol rendelj egyet, ami kulsoleg jol nez ki, csak az nem lesz tartos.


Sok Sikert

2018. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

12.

Nincs vele semmi baj, de tényleg nem mennék el vele randizni, ahogy Te sem a bal, hanem a jobb oldali nővel randiznál:

[link]


A képen látható palinak -15 kg, egy jó haj, egy jó szemüvegkeret, és egy jó öltözködési stílus mellett nem lenne gondja a csajozással.

2018. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem kellenek szteroidos izmok,de ha sportolsz valamit,az nagyon sokat dob a tartasodon,es a megjeleneseden...

Nem kell izomkolosszeumnak lenni,de ha valaki minimalisan is sportol valamit,az igen is meglatszik.

2018. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Fodrász:

[link]


[link]


Edzés és fogyás


[link]


[link]


Öltözködés


[link]


[link]


Ezen kívül fogászat. Sárga, hiányos fogsorral mindenki gusztustalanul néz ki.

2018. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!