Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megkérdezem egy férfitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem egy férfitől, miért nincs barátnője, és azt válaszolja közönyösen, hogy "a csajozás a nagymenő vagányoknak való", majd terel, amögött szerintetek mi van?

Figyelt kérdés

Látszik rajta, hogy kellemetlenül érinti a kérdés, és a választ(ami a fenti) gyorsan le akarta tudni, majd egyből más témára terelte a beszélgetést. Közben rideg és közönyös, látszik rajta a nőkből való kiábrándultság.


Szerintetek mi bújik meg emögött? Nagyot csalódhatott? Arra akart utalni, hogy a nőket nem érdekli a belső? Vagy elszerette a barátnőjét egy helyi menő? Vagy simán csak nem megy neki a nőzés, és ezzel a kifogással takarózik? Esetleg pusztán csak nyitott szemmel jár, és azt látja, hogy zömében napszemüveges "menőcsávókkal" lógnak a lányok?


Mit gondoltok erről, mi lehet az oka, ha egy férfi így reagál, amikor a barátnő-témára terelődik a szó?



2018. ápr. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
önbizalomhiány
2018. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Realizmus.
2018. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Tőlem meg azt kérdezik folyton, hogy 39 évesen miért nem vagyok már nős? Kicsit unalmas századszorra is elmondani, hogy eszem ágában sincs házasodni, mert függetlenül, kötöttségek nélkül akarom élni az életem.
2018. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Van akinek ez az oka van akinek más.Én pl belefáradtam már a párkeresésbe mivel mindig mikor odakerül hogy leszólítsak valakit vagy épp interneten ismerjem meg s kiderül hogy így nézek ki ahogy, akkor jön az a mondat hogy "bocsi de nem vagy az esetem,nem akarok ismerkedni,nem jössz be" s még lehetne sorolni.
2018. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az van, hogy hagyd annyiban, igyál meg egy kakaót, nézz meg egy filmet, és ne keveredj ebbe bele.
2018. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zavarba hozza a kérdés. Lehet, hogy szűz még, vagy sokat csalódott, vagy bármi hasonló. Egyébként is ez a kérdés úgy hangzik helyesen: "Van barátnőd?" Vagy van vagy nincs. A miértet ha akarja elmondja ha jobban ismered már. Ez olyan kérdés , mint a "miért nem vagy lottónyertes" vagy "miért van ilyen hosszú orrod"... nem illik ilyet kérdezni. Mit mondhatna? Nem volt szerencsém? Persze, hogy dünnyög valamit és eltereli a témát, erre nincsen jó válasz....
2018. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nem néz ki elég jól ahhoz, hogy nője lehessen.
2018. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenvagyok, bár nem vagyok közönyös a nökkel, hanerm kedves, mert még annyira nem ábrándultam ki.


Önbizalomhiány, alacsony önértékelés az alapja, csalódásokkal fűszerezve. Na meg unalmas a kérdés, amúgy is csak a nők tudják igazán az okot.

2018. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kis pénisz, egészségügyi problémák miatt mondhatja ezt! nekem 11 centis, erekciós problémáim vannak és ha van merevedés, akkor hamar elmegyek! ilyen paraméterekkel egy masszív önbizalomhiányom alakult ki és sokszor nekem is elmegy a kedvem a csajozástól! lehet hogy neki is hasonló oka van rá, csak ezt ugye valószínűleg nem fogja elmondani, mint ahogy én se szoktam! inkább kerüli a témát!

32/F

2018. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!