Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan lehet személyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehet személyesen, "könnyen" ismerkedni?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, egy elég hosszú kapcsolatom ért véget pár hónapja, és szeretnék újra ismerkedni. A baj az hogy ez sosem volt erős oldalam, az előző barátnőmet is még a diák munkahelyemen ismertem meg. Most sajnos semmi olyan körben, vagy társaságban nem vagyok benne, ahol lenne bárki akivel tudnék kezdeni.

Tinderezni nem szeretnék, egyrészt az ilyen társkeresőkért soha nem voltam oda, másrészt van néhány barátom aki használja, és eddig sok jót nem húztak ki belőle.



2018. márc. 30. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogj hozzá egy hobbihoz, ahol feltehetően sok nő van. Pl járj el táncoktatásra, vagy lovagolni, gondolkozz.
2018. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kocsmában szórakozóhelyeken le kell itatni egy nőt akkor könnyebben kapható.
2018. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!